• kendisi şu pozisyonda "emenike'nin formasını çıkardığını görmedim" demişti. fazla takılmayın, fırat hoca'nın verildiği fenerbahçe maçlarına 3 yazıp devam edin.
  • 19 eylül 2012 bayern münih - valencia şampiyonlar ligi karşılaşmasını yönetecek olan hakemimiz. nihayet hakettiği yerlere gelmeye başladı. benim gözümde kesinlikle cüneyt çakır 'dan iyi bir hakemdir umarım bunu fifa ve uefa da farkedecek yakında.
  • ustteki beddualari hak edecek ne yapti adam. boyle beddua mi olur. aq tinercisi
  • bu maçta bu hakeme kabahat bulan bjk ve fb taraftarları biz nerede yanlış yapıyoruz diye düşünsünler. fultbolcularınız futbolcu değil anasını satayım. çevik kuvvet girse sahadaki herkes cop yer lan bunlar nasıl tavırlar hareketler?
  • lan dediğinden dolayı oyuncu attığı için değil lan diyen oyuncuyu değil gönlünden geçeni attığı için eleştirilen hakem.
  • hep kötü maç yönetimlerine sövüyoruz, iyi maç yönetene de hakkını teslim etmek gerekiyor. bu gece harika bir maç yönetti.

not. bjk
  • emenike’nin kadıköy’de formasını çıkartıp sahayı terk ettiği derbide olayı görmediğini söyleyen karaktersiz, haysiyetsiz hakemdir.

bunu savunan, beşiktaşlılara ağlıyorsunuz diyen zihniyetin adalet, hak, onur, gurur gibi kavramlarla alakası olduğunu düşünmüyorum.
  • ne formasını çıkartan emenike'ye ne de biliç'e saldıran emre belözoğlu'na sarı kart çıkartmayan "hakem". şaka galiba.
  • gecen seneki fenerbahçe beşiktaş macindan beri alenen şike yapan tuvalet terligi. emre yi atamamasi emenikenin saha disina ciktigini gormedim yalanini sikmasi vs vs. bugunku kayseri macinda 2 tane sari olmayan pozisyonda 2 sari kart verip kayseriyi 10 kisi birakmasi skandaldir.

aziz'in yarattığı duzenin adami. art niyetli olduğu suphe goturmez.
  • mathieu valbuena 'nın sarısı olduğu için kendini yere attığı pozisyonu devam ettirdi. çalsa ikinci sarıdan atılması gerekiyordu uyarmakla yetindi. iki dakika sonra sahanın en iyi oyuncusuna direk kırmızı kart gösterdi.
hesabın var mı? giriş yap