şükela:  tümü | bugün soru sor
 • binlerce insanımızı katleden pkknın cinayetler zincirinin son halkası...bu aşağılık yaratıklar kadar, bu olaya zemin hazırlayanlar ve sessiz kalanlar da bir o kadar suçludur...

  gencecik bir delikanlı daha yarinin değil de, toprağın koynuna girdi...mekânı cennet olsun...allah ailesine sabırlar versin...
 • pkk'lılar tarafından öldürüldüğü için faşist ilan edilecek gencimiz. tam tersi olsaydı hakiki faşistlere sayfalarca sahip çıkılırdı. allah rahmet eylesin.
 • "selam sana ey yılları heba olan genç!"
 • ülkücü şehit.

  intikamı falan alınmayacaktır, kanı yerde kalacaktır. unutulacaktır, olsun, ben unutmayacağım!

  (bkz: unutmak tükenmektir).

  allah rahmet eylesin.

  inna lillahi inna ileyhi raciun
 • 2008-2012 yılları arasında okduğum ege üiversitesinde ellerine fırsat geçtikçe taşlarla sopalarla sol kesim standlarına saldırıp kaçan ülkücüleri sıkça gördüm.

  muhtemelen yine böyle bir saldırıda bu sefer kaçamamış bir ülkücüdür.

  standlarda bir saldırı olmadıkça hiç bir zaman kimse kimseyi provake etmemiştir. oturdukları yerden sohbet muhabbet edip dergi satıp zaman zaman müzik çalıp dans eden insanlara sırf kaşıt görüş diye taşla sopayla kimi zaman silahla saldırıyordu ülkücüler.

  misal 2009 da coğrafya bölümünde bir arkadaşımız kendi sınıf arkadaşı olan bir ülkücü tarafından tehdit edilmişti silahla. "ben buraya okul okumaya gelmedim ayağını denk al" şeklinde bir cümle ile.

  hiç kimse ölmeyi hak etmez. ama maalesef taşla sopayla, stand açıp başında oturup çay içmekten başka hiç bir şey yapmayan insanlara saldırmanın fıtratınd vardır bu durum.

  ülkücülerden birinin ölmesi ülkücüleri masum yapmıyor. zira karşı taraftan da çok sayıda yaralanan insan var.

  ben okuduğum yıllar boyunca defalarca şahit oldum ülkücülerin standlara saldırmasına. sorsan kesin haklılardır ama kendilerine rahat batıyor.

  gıda cafe dışında üniversitein hiç bir yerinde etkinlikleri olmayan sayıları 50'yi geçmeyen bu grup dışardan takviye edilip her daim aynı saldırganlık içinde bulundular.

  taşlar bıçaklar bir yana bu insanlar üniversite içerisine ateşli silahlarla gelip insanları tehdit eden bir güruh. hakettiğini buldu demiyorum fakat masum değildir kesinlikle.

  kendisine şehir diyenler var sosyal mecralarda. şehitlik tanımını bir kez daha gözden geçirmelerini tavsiye ederim.
 • unuttuğumuz gün ölecek şehidimizdir. ancak biz onu asla unutmayacağız !
 • biz burada haz peşinde koşarken vatanı için çaba gösteren hatta canını veren yaşıtlarım olduğunu hatırlattı bana. tembelliğimin ve ne kadar boş işlerle uğraştığımın farkına vardım. böyle olayları gördükten sonra artık kendime çeki düzen vermezsem onun ve daha nice gencin ölümünden ben de sorumluyum demektir.
  allah ailesine sabır versin.
 • hala daha tespih çeken, saldıran falan diye arkasından sallanan delikanlı, gencecik güzel yüzlüdür. sözlüğün orospu çocuğu popülasyonu burada bölücüye methiye dizme takımı tarafından trollenmektedir yası.
 • bizim pkkcı piç, sol eksenli yayın yapan sikiklerin ise devrimci, demokrat orospu çocukları tarafından şehit edilmiştir. devrimci demokrat uğur mumcudur amında sigara söndürdüğümün gerizekalıları apo denen nesebi gayri sahih ve saksocuları değildir!
 • komunist teroristler tarafindan sehit edilmis kardesimiz.