şükela:  tümü | bugün
 • fotograf sanatçısı, cuba delisi, hossohbet kisi.
 • siyasetten gıdım anlamayan, savruldukça savrulmuş, eski dönem liboşu. fotografla, cubayla uğraşmasın. kirletmesin denilenlerden.
 • gezi'de kıyamet koparken:

  "siz halk falan değilsiniz. siz aşağılık kompleksinden kafası bulanmış bir avuç cahil ve konformist burjuvasınız. yetti şımarıkliğınız!"

  diyebilen vicdan kumkuması. kalite akıyor gerçekten.
 • kıymetli biri. 4 ekimde fotoğraf sergisi olacak.

  http://i.imgur.com/hjwnrki.jpg

  twitter hesabı: http://twitter.com/firaterez
 • gezi düşmanı olan ve abd suriye'ye saldırsın diye ellerini semaya kaldıran gazetecilerin çoğu tarafından sergisinin reklamı yapılıyor şu sıralar.
  son derece torpilli bi abimiz anlaşılan.
 • gezi'yi yerinden izlemiş fotoğraf sanatçısı. 'polis faşizmi' edebiyatına prim vermediği, vandalizmi desteklemediği ve asparagaslarla insanları sokaklara dökmediği için bir komünist/ateist olarak 'akp yandaşı' olarak yaftalanıyor ve sanalda lince uğruyor. 'gezici' olsaydı fotoğraf sergileri insan dolar, fotoğrafları kapış kapış satılırdı. haklı olmanın değişmeyen bedeli bu: yalnızlık.

  gezi hakkında yazısı: http://robotdaneelolivaw.blogspot.com/…er-vard.html
 • insanlar tarafindan haksiz yere saldirilan, asagilanan ve linc edilmek isteyen fotograf sanatcisi.

  hayir, hic gerek yok, kendisi paralel fringe evreninde yasiyormus, yazdiklarindan bunlari anliyoruz. ha evet, yazdiklarinda dogru bi seyler yok mu? tabii ki var, da, el insaf; bozuk saat bile gunde iki defa dogruyu gosterir...
 • tayyip'in habertürk'ü arayıp haberi yayından kaldırtması ile ilgili şöyle demiş:
  - sansür, haberin duyulması engellenebildiğinde olur. bir sürü araçtan sadece biri engellense ne olur engellenmese ne?
  https://twitter.com/…erez/status/430854496416063488

  ardından kendisine bir soru sorulmuş ve o da cevaplamış:

  https://twitter.com/…erez/status/431084232505835520

  not: sonra eski solculara küfretti oluyoruz. rica ediyorum eski solculara niye küfrediyorsun diye mesaj atmayın.
 • fanatik bir erdoğan hayranı olduğunu her fırsatta gösteren şahsiyet. bunu da troçkizm ve anarşizm ile açıklayabildiğine inanır. gezi direnişine katılanlar ya terörist veya çeşitli mihrakların kandırdığı koyunlardır kendi gözünde. erdoğan'a karşı olanları toptan faşistlikle suçlar. söylediğine göre erdoğan bizi 90 yıllık faşist cumhuriyet'ten kurtarabilecek yegane liderdir. ayrıca twitter yasağına tepki gösterenlerle bile kendince dalga geçecek kadar demokrattır. görüşlerini eleştirenler olursa da "auvvv faşistler beni linç ediyorlar" diyecek kadar mağduru oynamasını bilir.