şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trt'de çalışan bir spor muhabiri. twitter sayesinde tanıdık kendisini. ama yüzümüzü kara çıkarmadı. doğru haberin peşinde koşan efendi bir adama benziyor.

  ukte by jurgenklinsmann - 2 ay önce
 • antalyanın stat sorununa en çok dikkat çeken spor muhabiri. sürekli önüme antalya'nın bu sıkıntısı ile ilgili yazılar geliyor twitter'da kendisi tarafından yazılmış.

  antalyalılar olarak büyük bir teşekkür etmek gerekir kendisine.

  (bkz: antalya stadını istiyor)
 • çok itici bir arkadaş, modluk yaptığı programlarda konuklarına veya program arkadaşlarına aynı fikirde olmadıklarında ,bolca gider yapıyor. ayrıca spor yorumlarıda vizyondan yoksundur kanımca...
 • nesi var bu adamın anlamıyorum arkadaş, kafası güzel mi geziyor sürekli nedir acaba??

  fenerbahçe sneijder ile 1 haftadır görüşüyor ama aykut kocaman transfer istemiyor diye tweet atmış.

  ne içiyorsa ben de istiyorum bir fenerbahçeli olarak, ülkemizde herkes futbol izler ama herkes futbolu bilmez sayın fırat günayer, böyle saçma tweetlerle futbolu iyi bilmeyen fenerbahçe gönüllülerini aykut hocadan soğutmaya mı çalışıyorsun?

  tweetlerini kendine sakla lütfen.
 • google translate haberciliğinin örneklerinden biri. ulan trt'de görev alıyor bir de böyle adamlar. sorun ingilizce bilmemesi değil. sonuçta adam muhabir, şart değil bence de ingilizce biliyor olması. ama yabancı sitelerdeki cümleleri google translate'e kopyalayıp karşılarına çıkan cümleyi haber diye paylaşmaları sorun. okuyucuyu gerizekalı yerine koyma sorunu. algı sorunu. sonra da vay efendim gazeteciyim, vay efendim aydınım. tabi.

  https://twitter.com/…ayer/status/292998150669602817

  http://translate.google.com.tr/…to%20galatasaray%3f

  edit: tweet silinmiş. sıkıntı yok, haber(!) google translate'te mevcut.
 • tarafsız yorum yapmayı beceremeyen iyi insan.
 • https://twitter.com/…ayer/status/331871956007800832

  şu adamlar ahkam kesiyor ya orda burda ne diyeyim.

  avrupa futbolundan jüpiter'in dünya'ya olan uzaklığı kadar uzak ama işte. kelimeler kifayetsiz. bu adamlar para kazanıyor bu işten en çok ona sitemim.

  sonra da çeviriyor vay efendim sistem olarak dortmund da sportif direktör olarak sammer bilmem ne.

  daha da diyecek bir şey yok.
 • osman altunterim denen futbol bilmemnesiyle birlikte twitter'in en gereksiz iki sahsindan biri...

  not: besiktasliyim.
 • twitterda sağ solda gördüğü transfer haberlerini kopyala yapıştır yoluyla kendi hesabında paylaşan trt bjk
  muhabiri.spor programlarında örneğin beşiktaşla ilgili konusulur ve programdada beşiktaşı yakından takip eden muhabir arkadasımıza soralım derler ya bir gün trt3 te yayınlanan ali ece nin programında((bkz: futbol keyfi) yanlıs değilsem gectiğimiz sezon ara transfer donemiydi ve bjk la jimmy briand haberleri geçiyordu fransız gazetelerinde.ve ali ece fırat günayere bu transfer hakkında soru sordu.telefon ucundaki bjk ı yakından takip eden muhabir* ise eveleyip geveleyerek bu soruyu savusturdu ve her beşiktaşlının bildiği konular hakkında haber vererek yayına katkıda bulundu.şimdi aklıma geliyoda hakan gündoğarda bjk muhabiri bu abimizde aradaki farkı bulmak sizlere kalıyor.
 • twitterda ve futbol camiasında(ki o camianın içinde değil ama diyelim de mutlu olsun) olmasa da olur dediğimiz trt muhabiri.
  vasıf yok, hiçbir artısı yok. josico, maldonado, necip gibilerden.
  ha unutmadan türevleri gibi gece olunca can yücel, bukowski falan twitler bunlar. sonra kapanış.

  şimdi burayı okuyup; rakip takım taraftarı ne yapalım kimseye yaranamıyoruz diyecek. istediğin takımı tut hocam, en fazla mustafa yumlu'sun.