şükela:  tümü | bugün
  • sabit kanca 2 filmin'de angaralı bir türkücüyü canlandırmıştır. şu sıralar oha diyorum youtube kanalının demirbaşları arasında kendisi...
  • has adana'lıdır. yani; aklı batı, kalbi doğuludur. bir çocuk babası ve her adanalı gibi onların da köyünde avradın dediği olur.
  • oha diyorum ve yapyap isimli youtube kanallarında görülen sempatik şahıs. esprilerine ve tepkilerine en çok güldüğüm kişidir kendisi o kanallarda. hele melih abuaf ile olan atışmaları tadından yenmiyor. bugün atılan videoda ekşide tek entry var onu bir çoğaltırsak diye bir laf etti. itin olsun bir entry senin :)
  • fırat buraları okuduğunu biliyorum, aynen devam et kardeşim süpersin:)

up
  • hem sempatik, hem samimi, hem mizah yapabilen biri.

çektiği videoların büyük kısmı küçük yaş kitlesine yönelik fakat 30 yaşında koskoca adam olarak beni bile güldürüyor.

melih biraz sakin, fırat tam tersi hiperaktif. birbirlerini iyi tamamlıyorlar.

bir de şirin bir kız bebeği olmuş bir süre önce. aynı babasına benziyor, maşallah. ben bekar falan zannediyordum şaşırttı beni, hiç öyle evlenecek çocuk yapacak bir tip yok adamda. *
  • güzel sesli ve iyi türkü okuyan youtuber, aktör, tiyatrocu ve aile babası.

geçen videolardan birine denk geldim burayı takip ediyormuş. otomatik olarak yazmak farz oldu. mediakraft ekibinin en komik üyesi kendisi benim gözümde. yerinde espirileri ve duruşuyla iyi işlere imza atıyor tüm ekip ile beraber. kendisinin olduğu hiçbir videoyu kaçırmadan izlemeye çalışıyorum.

aynen devam fırat abi. severek takip ediyoruz!
  • itiraf videosunda ekşi sözlükte hakkımda entry yok dediğinde koşa koşa gelip entry yazmaya başladığım hemşerim.

ciddi anlamda eşiyle ve çocuğuyla birlikte bir çay içmek istediğim hoş sohbet bir adamdır ayrıca. seviliyorsun koca yürekli adam.
  • saçı olmayan sempatik şahıs. bilgi bilgidir fırat reyiz. sen istedin.
  • şakalı komikli işler yapan, temiz kalpli youtuber.
  • mediakraft bünyesinde çalışan youtuberdır. bana
    göre media kraftın aile bireylerinden çok bi ayağıdır , olmazsa videoların tadı kaçar.
    olası bi durumda çıkar da kendi kanalımı açarım derse başarılı olcağından eminim.
    kendisini daha farklı projelerdede görmek isteriz .kendi alanında yetenekli bi oyuncu.