• barbra streisand'e benzeyen kişi.
  • muhtemelen arkadaş toplantılarında sezen aksu taklidi yapan kişi.
  • guano apes'in vokalistine acayip benzeyen kadin. kendini bayaa gelistiriyor bu arada. (bkz: ailecek izliyoruz)
  • "biz musluman bir ulke olarak onu affetmeliyiz" diyerek bayhan'a destek cikisinda populizm kokulari yayan kadin. (bkz: olmadi)
  • kendini kuaför olarak tanıtan, ancak antalya-kemer'de dansözlük yaptığı ortaya çıkan popstar finalisti. ilgili haber şöyle:
    firdevs güneş, ‘‘antalya'da kuaförlük yapıyordum. sonra phaselis princess otel'de animasyon grubunda dansözlük yaptım. ankara'da yaşayan amcam, halam ve babamla da 9 yıl sonra popstar sayesinde görüşmeye başladım. ne olur, bu mutluluk bozulmasın. dansözlük yaptığım ortaya çıkarsa tekrar sorunlar çıkabilir’’ dedi.
  • jüri üyeleri tarafından, "en çok ilerleme kaydeden yarışmacı" unvanı verilen popstar adayı. hiç şansı yok.
  • bu hafta sahneye 3 tane dansçıyla çıkarak şekil yapan, jürinin çok beğendiği, benim ise hala ısınamadığım sanatçı. hala cinsellikle prim yapmaya çalışıyor.
  • estetik mi yaptırdı nedir yalnız sesi değil görüntüsü de inanılmaz gelişti bunun...
  • diğerlerinin başı kel mi onların arkasına neden üç beş tane dansçı dikmemişler de buna kıyak geçip,diğerlerine haksızlık yapmışlar dediğim , illa sesini söylediği şarkının sahibine benzetmek için kasan yarışmacı.
  • bu ivme ile değişmeye devam ederse 1 yıl içinde maykıl ceksının ömrü hayatında değiştiğinden daha fazla değişmiş olacak olan pop-star adayı.
hesabın var mı? giriş yap