şükela:  tümü | bugün
  • the game awards 2019’da en iyi strateji oyunu ödülünü almış nintendo oyunu. fire emblem awakening ve echoes oynamış biri olarak haketmiştir diye düşünüyorum.
  • hakkında entry olmaması çok ama çok üzücü olan,nintendo switch'e özel bir turn-based strateji/jrpg oyunu. aynı zamanda the game awards 2019'da en iyi strateji ödülünü almasının yanında "player's voice" ödülünün de sahibidir.
    benim için ise sekiro shadows die twiceile birlikte 2019'un en iyi oyunudur.
    sıra tabanlı savaşların yanında persona serisinden aşina olduğumuz kısıtlı zamanda karakter geliştirme/karakterin arkadaşıyla ilişkileri geliştirme kısmı benim için oyunun en eğlenceli yanıydı. tüm arkadaşlarım artık benim arkadaşım olmuştu ve hiçbirini savaşta kaybetmek istemiyordum. her karakterin hikayesini dinleyerek onları kendime daha da yakın hissediyordum. oyuna başlayan her erkek gibi tabii ki ben de edelgard'ın hanesini seçtim *. bernedetta'nın kendine güvenini kazanmasına yardımcı oldum, ferdinard'a her şeyin soyluluk olmadığını öğrettim, shamir ile evlendim gibi gibi..
    japon işlerini seven herkesin oynaması gereken bir oyun.
  • fire emblem serisi bağımlısı olan birisi olarak keşke param olsa da oynayabilseydim,videolarını izlemekle yetiniyoruz.