şükela:  tümü | bugün
 • hazer amani nin ataşehir de açtıgı mekan. acıbadem hastanesinin hemen yanında. genel olarak türkiye ve dünya mutfagının sokak lezzetleri bulunuyor. örnegin izmir in meşhur kokoreççisi asım usta nın kokoreci bulunuyor. taco , ev yapımı sosis, hamburger çeşitleri bulunuyor. bugun deneyimleyeceğimdir. editlerim durumu
 • bugün 2. kez gittim ve görüşlerimi paylaşmak istiyorum.

  ilk seferimde fireroom burger ve taco brisketi denedik.

  fireroom burger, sanırım son yıllarda yediğim en lezzetli hamburgerdi. ekmeği, köftesi ve sosuyla birlikte orgazmik bir lezzet. aynı şekilde yediğim en kötü patates kızartması da maalesef bu hamburgerin yanındaydı. aşırı yağlı, bazıları fazla pişmiş cips şeklindeki patatesler günün tek kötü yanıydı. taco brisketi de oldukça başarılı.

  ikinci turumda daha çok yiyebilen bir arkadaşımla gittiğim için biraz daha çeşit deneme fırsatımız oldu.

  dana kaburga etinden yapılmış hamburgerlerini denedik. sanırım ismi fatboy. menü güncel olmadığı için isminden emin olamadım. aktif karbon ile yapılan siyah bir ekmeği var. kaburgalar güzel pişirilmiş, lezzetli bir hamburger, ortalamanın üzerinde ancak bir fireroom burger değil. patates aynı başarısızlıkta.
  peşinden sosisliyi denedik. ekmeği, sosu, sosisi son derece leziz. favorilerimden birisi oldu.
  son olarak taco üçlemesini aldık. brisket (sanırım fatboy ile aynı içeriğe sahip. yanılıyor da olabilirim.), dana dil ve kokoreç. dana dili sevmediğim için yorum yapamıyorum ama brisket ve kokoerç'in tadı damağımızda kaldı.

  sonuç olarak bütün arkadaşlarıma önerdiğim, muhtemelen sık sık yeni kişileri zorla götüreceğim muhteşem bir mekan olmuş. çalışanların güler yüzü ve ilgisi de mekanı yücelten unsurlardan.
  gidiniz, deneyiniz.
 • ilk gidişimde hazer amani’nin şahsen masamızla ilgilendiği mekandır. ciddi anlamda çok çok lezzetli bir menüsü var. aktif karbon ekmek, limonata gibi cins görsellikte detaylar var. hemen sağındaki showroom adlı mekan da fireroom’un kardeşi olan mekandır, daha çok kahvaltı konseptli daha hafif bir temada olduğu hazer bey’in masamızla ilgilendiği gün konuşulmuştur.