• spam listesinden çıkma linkine tıkladığınızda şöyle bir mail atıyor:

"kaydınızı sildiğiniz için üzgünüz.

bu bir yanlışlık mı? e-postanızı bir arkadaşınıza yollamış olabilir misiniz? ve o da listeden çıkış bağlantısına tıklamış olabilir mi? eğer bu bir yanlışlık ise, kayıt ol’dan tekrar listeye kayıt yaptırabilirsiniz"

ve şu karikatürü hatırlatıyor: http://galeri8.uludagsozluk.com/…işveren_681674.jpg
  • son zamanlarda abartı fırsat sayısıyla görüntüleme zorluğu çekmemden ötürü sinirlendiğim ancak bugün telefonda 5tl indirim için pazarlık yaptığım yarın saç boyatmaya gideceğim kuaförüme bana söylediği fiyattan daha ucuza hem de yanında saç bakımı da olacak şekilde sunduğu fırsat kuponunu alıp yarın kendisine kapak yapmamı sağlayacağı için teşekkür borçlu olduğum fırsat sitesidir.
    edit:bir de bana 5tl için seni kırar mıyım diyerek kapamıştı telefonu
  • üye olmadan giriş yapılamadığı sürece asla işimin olmayacağı web sitesi. ulan yıl olmuş 2013, hala zorla üyelik formu doldurtma peşindesiniz.

sanıyo musunuz ki ortalama bir web kullanıcısı google'dan sitenize ulaştığı zaman, siteye girebilmek adına üyelik formunu dolduruyor / facebook izni veriyor. "hasstr" diyip sayfayı kapatıyor emin olun.

bunu yapan bi kaç site daha vardı ama vazgeçti onlar da bundan. ne diyim daha.
  • bugüne özel 386 adet istanbul fırsatı ile işin bokunu çıkarmış bilgilendirme sitesi. üyelik yönetimi ile yalnızca yemek fırsatlarını alabileceğimiz günleri görebilecek miyiz eceba?

edit: 31.03.2011 itibariyle fırsat sayısı 409'a çıkmıştır.
    edit2: 11.04.2011 itibariyle fırsat sayısı 728'e çıkmıştır.
  • connect with facebook yapmadan giremediğiniz site. hoş, connect dediğiniz zaman da giremiyorsunuz. vakti zamanında gifler oynatıp pop-up çıkaran siteler kadar değerli yeni "fırsat" sitesi.
  • bu siteden aldığım biletix kodunu nasıl kullanacağımı bulamadığım sistemdir.

edit: biletix kodu değilmiş. gişeden 1 saat öncesine kadar gidip alma koduymuş. gösteri sonrası bir edit daha gelir muhtemelen.

edit 2: gişeye gittiğimizde biletlerimiz hazırdı, koltuklarımız belliydi, ortalarda tam sahneyi karşıdan görecek bir yerdeydi. her zaman öyle mi denk geliyor bilmem. hiç bir sorun olmadı.
  • çok iyi arastirilarak hizmet satın alınması gereken site. en fazla 100tl olan otel icin 220tlden 90 tlye inmiş diye bilgi vermişler. cüş dedim, otel ailece sürekli gittiğimiz bir mekan. insanlar bu kadar da mal yerine konmaz. soğudum zaten, isim olmaz burayla.
  • bir arkadaşa bakıp çıkacaktım, mail adresimi vermiş bulundum. bu nasıl bir mailing yarabbi. günde 3 değil 5 degil. kendimi e-posta listelerinden de silemiyorum. resmen taciz. yetkililere sesleniyorum buradan, nasıl sileceğim e-posta adresimi bunların listesinden. *

ışık hızında gelen edit: gmail android uygulamasında, sağda bulunan ayar butonuna basınca 'abonelikten çık' diye bir seçenek buldum ve bastım. beklemedeyim. umarım bir daha e-posta almam bu siteden.

edit 2: hala atıyorlar. abonelik iptalini sikine takan olmadı.
  • spam mail olayını ayrı bir seviyeye taşıyan site. arkadaş tamam, iki üç kere aldık bir şeyler. ama bu kadar da olmaz ki.

her alışveriş yapıldığında mail katsayısını artırdıklarından şüphelenmeye başladım. zira her ürün/hizmetten sonra katlanarak artıyor mailler. illallah...
  • az evvel sitelerine sadece bir fırsata bakmak için mail adresimi verdim. belli ki isteğim dışında üye yapmışlar sistemlerine. an itibariyle 78 tane "hoş geldiniz" maili ve 43 tane de "baktığınız fırsat kaçmak üzere" maili aldım. halen daha almaya devam ediyorum.

yazılımcı arkadaş döngüden çıkmayı unutmuş sanırım.
hesabın var mı? giriş yap