şükela:  tümü | bugün
  • cinemaximumlarada yarı fiyatına bilet almamızı sağladığını iddaa eden bir site. pnr kodu aracılığla çalıştığı söyleniyor. bunu kullanan suser varmı acep ? ucuz etin yahnisini yavan yemeyelim sonra..
  • bugün güvenilirliği hakkında bilgi bulamadan cinemaximum için indirim kuponu aldığım ve sorunuz kullandığım site.
  • cinemaximum kampanyasından tereyağından kıl çeker gibi faydalanıp bugün sonunda deadpool'u izledim.

linkini verelim de tam olsun.

http://firsat.me/
  • cinemaximum fırsat bilet için kullandığım site. firsat.me ve yakala.co'dan indirimlli olarak bir sinema bileti fiyatına, iki tane bilet alabilirsiniz.
  • bugün tecrübe ettiğim site.
    3 boyutlu bir filme bilet alacağız ama buradaki cinemaximum'un fiyatları el yakıyor.
    20,5 lira film ücreti, 3 lira da gözlük ücretiyle 23,5 liraya geliyordu.
    bu siteyi bir süre önce görmüştüm ve zaten denemek istiyordum.

ilk önce yanlışlıkla 2d filmler için olan kodlardan (her şehirde her gün geçerli) satın almışım. aradım, anında iade aldılar biletleri.
    tekrar siteye girip tüm şehirlerde her gün her seansta geçerli 3 boyutlu bileti tanesi 15 liradan gözlük dahil satın aldım. 2 bilette 17 lira kar ettik.
    satın aldıktan sonra cep telefonunuza (sms) ve e-posta adresinize pnr kodu gönderiyorlar. o kodu cinemaximum gişesinde söylediğinizde koltuk seçerek biletinizi alıyorsunuz.

bulunduğunuz konuma ve gideceğiniz güne bağlı olarak 8,5 liraya bile bilet almanız mümkün.
    harika bir hizmet.
  • geçtiğimiz günlerde cinemaximum fırsatını* kullanıp memnun kaldığım site. normalde 2 öğrenci 48 tl ödeyecektik, 30 tlye izlemiş olduk filmi. bence tek kötü yanı cinemaximum.com üzerinden bilet alamıyor olmak. bir de onu yapsalar tadından yenmez.
  • müşteri hizmetleri namına bir hizmeti olmayan fırsat sitesi. sadece hafta için 09/18 saatleri arasında çalışır ve o saatler arasında da defalarca aramanıza rağmen cevap vermezler. para verip aldığınız kupon geçersiz çıkabilir. geçersiz çıkan kupon için vaktinde ulaşabileceğiniz birisini bulamazsınız. nakit para ile ikinci defa para ödemek veya izlemeden geri dönmek zorunda kalabilirsiniz.