şükela:  tümü | bugün
 • %95 ihtimalle brunch, masaj ya da kavitasyon!? hizmeti satan sitelerdir.

  hesaplama mantıkları şöyle işliyor:

  diyelim x otelinde masaj 100tl.

  o birden bire fırsat sitesine düştüğü için 200tl oluveriyor.

  aaa o da ne!?

  %50 indirimle hedehödö otelde sultanlara layık jumanji masajı sadece 100tl!

  vay anasını arkadaş yaaa bi akıllı sizsiniz memlekette.

  *ayda bir falan düzgün şeyler de çıkıyor tabi. bilindik kafelerde & restoranlarda %50 indirim gibi.
 • ey sözlük ahalisi,

  ben sevdiceğimi, eşimi bu sitelere kurban verdim. kimileri eşlerini alkole, borsaya, iddiaya kurban verirken ben bu sitelerin gazabına uğradım. karı-koca haftaiçi deli gibi çalışıp haftasonları da bu sitelerden alınan fırsatlarda mesai harcıyoruz. cebimizde beş kuruş para yok. semt pazarından gidip bir kıvırcık, bir kuru soğan almaya paramız yok fakat haftasonları en janti mekanlarda sosyeteyle ucuza yemek yiyoruz. fırsat kuponumuzun kapsamını üniversitede 7. sene sonunda geçilirse mezun olunacak dersin sınavına çalışır gibi çalışıyoruz. öyle ki, olur da fırsat haricinde bir mamul masaya gelirse yan basarız, icralık oluruz diye gece 1'lere kadar bunları ezberlemekle uğraşıyoruz. alınan fırsatların tarihlerini kaçırmamak için harcanan efor da cabası. baktım olmuyor excelde bir makro yazdım bunun için tarihi gelen fırsatı 6 saat öncesinden size haber verip, menü içeriğini çoktan seçmeli sorular eşliğinde size sorup fırsata kendinizi hazır etmenizi sağlayan cinsten.

  yine de olur böyle şeyler, gelip geçici hevestir diye düşünüyordum. ta ki geçenlerde 1 ay içerisinde tüketmemiz gereken 4 adet 1 tl'lik damacana su fırsatına sahip olduğumuzu duyana kadar. "nasıl yaparsın bunu?" diye sorduğumda eşim bana "cmzrfdl sakinleş otur bi su verim iç istersen" diyince olayın ciddi boyutlara geldiğini anladım. içme suyuyla yemek yapmak, çay demlemek, tıraş olmak onca suyu kısa zaman zarfında 2 kişi bitirmeye yetmedi. yetiremedik. baktık olmuyor kullanmadığın fırsat kuponlarını satabileceğin bir siteye üye olduk. eşim alıyor ben satmaya çalışıyorum. iş yerinde müdürüm yanıma gelince ekranlar arasında geçiş yapmaktan alt + tab tuşları silikleşti. zor durumdayız.
 • genelde yeme içme gibi etkinlikleri ucuza sunuyor bu siteler. adam gibi ürün sunanı yok mu derken ben bugün bunu gördüm;

  (bkz: http://www.sepeteindir.com/)
 • bildiğin outlet bunlar.
 • mail kutularına spam doldurmak konusunda ilaç firmaları ve cinsel güçlendirici satışı yapanlar ile yarışmakta olan sitelerdir.
 • sanırım içlerinde bi orospu çocuğu var, her yeni çıkana elindeki tüm mail adreslerini veriyor. her gün yeni bi tanesinden spam alıyorum.
 • fırsatta son nokta konulmuştur. on dakikadır gülüyorum. aşağıdaki görselleri es geçmemenizi tavsiye ederim.
  http://www.firsatavcilari.com/…_term=tirtil_son_jpg