şükela:  tümü | bugün
  • büyük ev ablukada'nın canlı elektronik projesi diyorlar. dinlemedim duymadım ama deli gibi merak ettim mi? ettim.
  • büyük ev abluka'danın yeni şekli.
    süpriz parti tarzında imiş.

burdabişeler bişeler var.
  • büyük disko ablukada tadında bir şeyler gelecek.

oturan herkesi piste davet ediyorlar.
  • büyük ev ablukada'nın açılımı olan proje. ilerleyen günlerde daha detaylı bilgilere ulaşınca bu entry'e de bi edit vururuz.
  • heyecanlandıran. *
  • gorillaz empire ants tadında bi şeyler gibi geliyor. bonus olarak da rhinestone eeeyes.
  • ilk tekliyi (bkz: hayaletler) itunes üzerinden yayınlamışlar, ve olmuş.

kuru kuruya olmuş değil, onlarca rötar ve aksilikle yaklaşık 20 saatlik bir çilenin sonunda yerleştiğim otel odamda dans ettirmiştir. öyle olmuş, güzel olmuş*
  • yaklasik 20 gündür spotify'dan da erisilebilen ilk ayagini hayaletlerin olusturdugu bir 'bea' isi ve ayni zamanda da konser serisi. icine biraz da* elektronik müzik serpistirmisler, full facadan sonra tam tadindan yenmez olmus yalniz. hayaletler güzel, digerlerini de yollayin gelsin bakalim, bekliyoruz.
  • bak işte yaklaşıyor fırtınayt

derken bant magazin'de çıkan güzel bir yazı/çizi konser öncesi güzel bir toparlama yapmış
    buradanbuyrun

yalnız bir serzenişim olsun, konseri istanbul'un en rezil yerinde yapmanıza kırgınım, bu kadar mainstream olmaya gerek var mıydı gerçekten?

tanım; bir grup kafası güzel musikişinasın osmanlı'nın payitahtını diskoteğe çevirme projesi
  • lsd soundsystem formlarından daha iyi gibi duran iş.