• dün otto santral'de izlediğim şeye konser dersek allah baba beni taş yapar. konser değil, düpedüz şovdu! sahne üstünde kostüm değiştirmeler, kostümler, dansçılar her şeyiyle düşünülmüş harika bir şovdu.
    bu zamana kadar gelenlerin çoğu istanbul ve türk seyircisi için iyi-kötü, yarım ağızla da olsa iltifat eder; fakat bu adam gerçekten içtenlikle istanbul'a ve türk seyircisine ne kadar hayran olduğunu kurduğu cümlelerle belirtti.
    şovu bitip sahneyi terketmesinden sonra bis için elinde içkisi ile geri gelip sigaraya ihtiyacı olduğunu belirttiğinde sahneye atılan sigara yağmurunun ardından, 1 adet doğum kontrol hapı üzerine prezervatif yağmuruna tutulması üzerine verdiği tepki şu oldu: "demek ki istanbul'da sigarasız kalınmaz, hamile kalınmaz ve aids kapılmaz. bu şehri seviyorum!"
    *
  • #1 diye bir albumu var bu new yorker grubun. yalniz albumleri hala abd'de import olarak bulunabiliyor sadece. big apple'in yeni gozdeleri kendileri.. muzikleri icin de tech pop, electro, electroclash gibi bir suru tabir kullaniliyor.. ama eninde sonunda albumu dinlediginizde duydugunuz, 1981 model, human league gibilerine oykunen, ama 20 yil sonra hic de orjinal gelmeyen, hatta zaman zaman vocoder duymaya artik tahammulu kalmamis bendenizi irrite eden retro bir muzik. eglenceli ama ironinin bu kadari fazla..
    ama zaten grup muzik grubundan cok "performans grubu" olarak adlandirilmayi tercih ediyor gibi gozukuyor. 15 kisilik sahne sovlari, maskeler, piroteknik vs..
  • yeni albumlerini beklemekten sikilmaya ba$ladigim grup.
  • ben bu unu her bir yerlere yayilmis, ve isimlerini telafuz edemeyen 17 yasinda mexico city'nin kendi halinde bir mahallesindeki kizlarin bile ip atlarken yanlis yunlus sekilde hitleri emergei soylemeye calistigi noktalara varan sanda sohrette sinir tanimayan duonun tekini, ve hatta daha cok sevdigim karakteri olan warren fischeri gecenlerde pek de mainstream bir dergide kolali gomlekli ve kisa yun baklavali yelegiyle oxfordda bir felsefe ogrencisini andiran haliyle bir de suratinda bir sakin siritisla gordum. esek sipasi bunlar, kilitkan kiliga girebiliyor, muzik dunyasina verilmis en sekilsiz, en paril paril parildayan hediye paketli, en zaman zaman viktoryen zaman zaman baska birsuru sey seklini alabilen hediye olarak goz dolduruyorlar.
  • butik bir konserdi, ambians harikaydı casey olağanüstüydü hele ki son bölümdeki crowd surfing çok etkileyiciydi. yıllarca hatırlanacak bir performans gösterdiler.
  • electro, tech-pop turu muzikler yapan grup. emerge isimli bir parcalari ve remix albumleri vardir.
    casey spooner ve warren fischer isimli iki insandan olusurlar.
  • "i'm an artist, not a popstar" demiştir dün.
  • üzerimize atlayıp stage surfing yapmış grup.tabii ona stage surfing denirse.casey kendini bırakıverince kimse de tutmayınca caanım casey'i sırtlayıp arkalara taşıdık.

üzerimizden gelip geçen gruptur.
  • 18 mart 2011 tarihinde indigo'da, 19 mart 2011'de saklikent'de dj-set performansları izlenebilir.
hesabın var mı? giriş yap