şükela:  tümü | bugün
 • kadın anam alternatifi oluşum.

  edit: son 1-2 ayda geyik kültürü de oluşmuş gruptur.

  edit2: kadın anam grubunun ana akım olmasından sonra eskisi gibi muhabbet ortamı kalmaması, sadece karikatür paylaşılıp beğenilip geçilen, yüzlerce beğeni alıp bir yorum bile almayan içeriklerinden sonra gözümde artık alternatif değil ana grup olmuştur. tabii fiseyin emmi ne kadar süre böyle devam eder bilemem. özetle samimi, yaratıcı ve kafa dengi gruptur.
  (bkz: överken ciddileşmek)
 • ensesindeki uru kah acıyan kah acımayan, okumadığı halde gözlerini bozan, fakir olduğu için sadece kışın hastalanan, çok sigara içtiği için köhe köhe diye öksüren, çok sistematik bir şekilde abdest alan, kasketini hep ters takan köyülü amca tiplemesidir umut sarıkaya'nın.

  ayrıca; artık umut sarıkaya da açığa çıktığı, önüne gelenin kendisini bildiği, facebook'taki umut sarıkaya grupları çomar tiplerle dolduğu için bize kalan son gruptur. 2 yıldır bozmayan bir çizgisi vardır. düşünün onca farklı dinden, görüşten, memleketten insan olmasına rağmen daha bugüne kadar ne bi sen bana asıldın, ben sana yavşadım muhabbeti ne de siyasi ya da dini bir kavga olmuştur. bu ortamı sağlayan başta yöneticiler olmak üzere bütün üyelere teşekkürümü borç bilirim.
 • bugün biricik yöneticisi ishak ç.’nin doğum günü olan umut sarıkaya’nın en kaliteli hayran grubu.

  ishak’a bir ömür mutlu yıllar dilerim.