şükela:  tümü | bugün soru sor
  • oynaması zevkli görünen oyun.
  • oldukça gerçekçi bir balık tutma simulasyonu.
    steam'den ücretsiz olarak yüklenebilir. ücretli dlc (ek paket)leri de var, ancak gerek yok, oyunun kendisi gayet yeterli.
    turnuva takvimi vs. de mevcut ancak turnuvaları kazanmak biraz zor.
    özellikle yüksek seste, kuş ve böcek sesleri içinde oynamak şiddetle tavsiye edilir, süper rahatlatıcı ve dinlendirici etkisi vardır.
    kışın göle, denize, dağa bayıra gidemeyenler için idealdir.

http://www.fishingplanet.com/
  • manzara her şey mükemmel yalnız balığın yakalandığı andaki aksiyonu tam hissetmedim belkide 200 300 gr oldukları içindir. hobisi balık yakalamak olanlar için güzel bir simülasyon. gerçekten ava gidecekseniz deniz de bozmuşsa açın oynayin. size verilen görevi tamamlamissaniz ayarlardan vibration ayarı yapın joistick titreşime geçtiği için balık yakalama hissine kapiliyorsunuz bunuda neden kendileri eklememiste biz ayar çekiyoruz anlamadim

benim amacim mantarli yakalamak degil atcek yapmakti .
    kasık ve maps eklendi ama popper daha eklenmedi
    jig head ve silikon kurtçuk lar vardı bulamiyorum.
    balıkları içine attığım süzgeci shoop tan satın aldım nerde lan bu.
    oyun ücretsiz ama lisansız başka haritaya geçtim birde ceza yedim para bitti playstore den para verererek coins satın aldım vay amisina goyam
  • yeni güncelleme ile bazı fishing spotlara kano ile gezinme ve kanodan balık tutma özelliği gelmiş, bence harika olmuş.

https://youtu.be/ypqwvg3koi0
  • balık tutma konusunda aklınıza gelebilecek her ayrıntının düşünüldüğü bir fishing simulator oluyor bu oyun. tüm araç-gereçler, onlarca marka falan her şey var. hatta yukarıda bir arkadaş yazmış; kanoyla bir yerlere gidip oradan balık tutmak çok hoş bir ayrıntıymış. görsel olarak da iyi yani oyun.

ancak bana göre oyunun çok büyük bir sorunu var ve bu sorun yüzünden bir daha oynamamak üzere kendisini bilgisayardan kaldırdım, steam library'den de sildim. sorun şu: adı fishing planet olan bu arkadaşın "fishing" kısmı berbat. oltanızı birkaç kez sallıyorsunuz, birinde oltaya balık vuruyor ve oltanızı çekiyorsunuz. hepsi bu kadar. yani adı simülatör, ama nasıl oluyorsa size balık yakalama hissini yaşatamıyor. nasıl bir zoka kullanıyorsun, balığı yakalamak için zokayı nasıl çekmen lazım, balık zokayı tuttuğunda kaçırmamak için bir misine salma-çekme falan hiçbir halt yok.
    dediklerimi daha iyi anlamak için 120 cm, 20 kg bir balığın yakalandığı şu anın heyecanına bir bakabilirsiniz: youtube

hal böyle olunca oyundaki bin tane güzel ayrıntının da hiçbir anlamı kalmıyor. ps1'de fisherman's bait serisi oynayanlar arayıp da bulamadığım şeyi daha iyi anlayacaklardır.
  • hakkında bilgi almak isteyen,
    hangi balık, hangi yem ile, saat kaçta, nerede, hangi teknik ile tutulur; öğrenmek isteyen,
    gönül rahatlığı ile yeşillendirebilir...