şükela:  tümü | bugün
  • fiskobirlik isimli dostlarımızın üretmiş olduğu, tadelle kıvamında, fakat tadelle'den daha yoğun fındık tadı bulunan sütlü çikolata kaplı fındıklı bar.
  • iddia ediyorum uzun zamandır yediğim en lezzetli çikolata.
    böyle bir lezzetle tanıştıran babama teşekkürü borç bilirim. o kadar çeşit arasından bu çikolatayı seçtiği için. ben olsam hayatta dikkatimi çekmezdi.
  • bu aralar favori abur cuburum olan süper çikolata. alışveriş yaparken promosyon bölümünde yığılmış halde görünce bu neymiş diye elime alıp baktım, fiskobirlik yazısını görünce attım iki tane sepete. abartısız söylüyorum raftaki bütün çikolataları donunda sallar, tadelle ile yarışır.ama tadellenin neredeyse beşte biri fiyatına satılıyor. şekeri oranlı, çikolata tadı kaliteli, fındığı yoğun. dolabımdan eksik etmem.
  • fiskobirliğin fındıklı krokan ürünü. çikolatalısı ben çocukken vardı.80lerin sonu. şimdiki çikolatasız. yine de pek lezziz.
  • sanırım şuan üretimi olmayan çikolata, oysa bir zamanlar her gün tüketirdim. bak canım çekti, keşke geri dönse :((
  • fiskobirlik'in yeni bir ürününü olarak a101'de şu ürünü gördüm. görüntüsü çok hoşuma gitmesi ile beraber bir adet aldım ve de aldığıma gerçekten değdi. lezzeti oldukça iyi. çayın yanında çubuk şeklinde ki görüntüsü ile güzel bir görüntü oluşturuyor. deneyiniz efendim.
  • cubuk'ss ürünü ile beni benden alan. bayıldım.