• fıstıklı cheetos

en lezzetsiz cips anketi yapılsa muhtemelen birinci sırada bu cips gelir. tadının da fıstıkla yakından uzaktan alakası yok. iki tane yiyince direkt mide bulandırıyor. kim yiyor lan bu cipsi, neden üretiliyor..
  • oha en sevdiğim atıştırmalığa ne dedi adam. seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım, özelden gönderiyorum. tanım: benim tarafımdan bayılarak yenen cips çeşidi.

edit: bu kadar dandik bir entry'yi benim en çok favlanan entry yaparsanız sizi öldürürüm. favlamayın artık.

edit2: türk'e imkansız de sonra otur izle amk. tamam fıstıklı cheetos seviyoruz ama bu bilginin gizli kalması gerekiyordu. artık ekşi kızlarının gözünde cheetos yiyen asosyal bir nerd'üm. hayallerimi çaldınız...
  • baya keyifle yiyorum efendim. hele biranın yanında çok severim. fıstıklı herhangi bir şeyi sevmeme ihtimalim yok sanırım.
  • tuzsuz ve hafif cips tercih edenlerin aldığı cipstir. piyasadaki cipslerin %99'u yağlı, tuzlu, baharatlı.
  • cheetos cok yanlis bir gidadir ama en sevdigimdir patates ve misir cipslerinin yaninda. paketleri de kucuktur neyse ki.

en fena anlarimda iki peynirli bir fistikli alirdim.

fistiklisina da peynirlisine de bayilirim. senede bir iki kez alirim. ama her gun etrafta gorsem dayanamam her gun yerim.

sanilanin aksine en lezzetsizleri bence ketcapli zart zurt aromali olanlardir.
  • ben ben ben! hepsini bana getirin ben yerim onları.
  • cheetos'un en güzel cipsine ağzının tadını bilmeyenlerce bok atılması ne kadar da üzücü.

allah bilir mangal tadında cips seviyordur bu fıstıklı şaheseri sevmeyen tipler.
  • o kadar şaşkınım ki şuan arkadaş troll heralde

nasıl laf atarsın ya sen cheetos fıstıklıya

biz sizin yediğiniz soğanlı, yağlı buram buram ayak kokan cipslerinize yorum yapıyor muyuz?

haddinizi bilin saygınızı takının
  • ben
  • şüphesiz ki tombi sevenler.
hesabın var mı? giriş yap