şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: fıstıklı burma) olarak da bilinir...üzerine dondurma (ya da kaymak) ilavesi ile "hafifleştirildiği" iddia edilse de, her iki durumda da tavana merdivensiz badana yapmaya sebebiyet verir...
  • bir nevi cennet tatlisi.
  • yeryüzünde gördüğüm fiyat/performansı en düşük tatlı. fıstık araç olmaktan çıkıp, amaç olunca o orgazmik lezzetini kaybetmiş.
  • öyle pek yemek üzerine konuşan/eden biri, birisi değilim.. küba kahvesi-tiramisu, karides-avokado, cin (ve kokteylleri..), somonlu salata, noodle, türk kahvesi, kahlualı çikolata, acıbadem kurabiyesi gibi yiyecek/içecek dışındakilere zaafım pek yok: ki bunları da genellikle dozunda tüketiyorum ancak: bu fıstıklı dürüm denen şeye karşı zaaf sınırlarını da aşan bir duygu besliyorum-
    cine karşı olan duygularım maraz halinde gerçi, o ayrı..

olağanüstü bi güzellik sahiden de.. canım çekti bi anda, yazdım..
  • galiba gezegenimizin en güzel tatlısı bu. yanına da iki kaşık sütlü dondurma.

offfff.
  • agirligini kaldirabilecek yapiya sahipsiniz agziniza atabileceginiz en guzel sey olan tatli.
  • nasıl yapıldığını bilsem, üşenmeden her gün yaparım. o derece manyak bir lezzet benim için.
  • yapılırken sadece tek kat yufka kullanılan ve %90'ı antep fıstığı olan muazzam lezzet.
  • orgazm ile aynı zevki veren tatlıdır.

tabiki her güzel şeyin bir bedeli vardır. hem çok pahalı hem kalori bombasıdır.

şunun güzelliğine bakar mısınız.

https://www.youtube.com/watch?v=pww4cu3cvgi