şükela:  tümü | bugün
 • gay barlarda yapılan bi cesit "alma" yarışması. yarısmacı musait bi yere ama herkesin gorebilecegi sekilde domaltılır ve kalın kollu bi arkadas yumruk seklindeki elini içeri sokar. kazanana torna hediye edilir.
 • iliski sirasinda partnerini el ile becermek sanati.
 • porno aleminin en gereksiz atraksyon larından.zira bir kadının ya da erkeğin orasına burasına el sokmak ne derece yaratıcı,zevk verividir bilinmez.lezbiyen ilşki sırasında yapılan çok önemli değil ama kallavi kollu yarma bi dayı yaptığında o körpe bedene acıyorum.
  (bkz: anal seksin zararları)
 • aria giovanni'nin yuzunde garip bi tebessumle bi klibinde rahat rahat (bkz: follos) gerceklestirdigi vukuat
 • (bkz: stinkfist)
 • tinto brassin caligolasinda tereyağ ile yaptiklari sey
 • kafa ile de yapıldığı görülmüş olan atraksiyon:

  (bkz: film hilesi)
 • kısmen bdsm de de olan bir aktivite.kadına da erkeğe de yapılabilir.ben bilgim dahilinde olan kısmı ile bir kadına vajinal fisting uygulanırken dikkat edilmesi gerekenleri yazacağım. her şeyden önce elinizde yüzük olmamasına dikkat edin,saatinizi çıkarın ve bileklik falan varsa çıkarmanız iyi olur.daha sonra tırnaklarınızın kesili ve uçlarının da düzgün olmasını sağlayın. fisting çıplak elle yapılabilir ama doğrusu çok ince olmayan bir ameliyat eldivenin giyilmesidir. tırnaklara dikkat edilmesinin sebebi eldivenin delinmemesi içindir. ayrıca eldiveni giymeden evvel parmak uçlarına bant sarılması yada eldivenin parmak kısmına pamuk takviyesi yapılması da işe yarar.ama bence bant sarın. mutlaka bir kayganlaştırıcı kullanın,bu bir bdsm aktivitesi olsa ve önünüzde yatan bir slave olsa bile. bebek yağları ve özel kayganlaştırıcıların beraber kullanımları uygun olur. çok ucuza bu kayganlaştırıcıları bulanabiliyor.internet sağolsun. bdsm de bu tekniğin kullanılması sırasında sub yada slave e bir bondage tekniği uygulanması yararlı olur.safe word kullanımının gerekebileceği bir uygulamadır. sub'un sırtüstü yattığı ve bacaklarını ayırdığı pozisyonu önerebilirim,sub'un yapılanları görebilmesi için başının altına bir yastık konulması yerinde olur. bu işlemin yerde yapılması ve yere kirleneceği bilinen bir çarşaf serilmesi iyi olur.yağlamanın bol yapılması ve ara ara yenilenmesi yerinde olur. fisting işlemi kısa sürede bitecek diye bir şey yok,yavaş ve dikkatli olunmasında yarar var.en önemli kısım elde başparmağın başladığı noktadaki en geniş kısmın geçinceye kadarki zamandır.bileğin içeri girdiği andan sonra ise yapılacak hareketler ileri geri piston hareketi olduğu gibi, elin parmaklarını açma hareketi de kullanılır.en önemli konu kesinlikle kayganlaştırıcı miktarıdır.