şükela:  tümü | bugün
  • miha bodytec denen bir aletle çalışan ve yapılan 25 dakikalık antremanın etkisi , herhangi bir spor salonunda yapılan 2 saatlik antremandan daha fazla olan yeni bir spor konsepti. aletle beraber, vücuttaki tüm ana kas grupları aynı anda çalışıyor. gerçekten çok güzel sonuçlar alınabilen bir sistem. türkiye'de şu an sanırım etiler, bağdat caddesi ve ataköy'de açılmış. bölgesel yağlanmalardan, fizik tedaviye uzanan geniş bir etki alanı var. denemek lazım..
  • üzerinize terleten sıkı kıyafetler giydirip (herhalde özel bişi), iletken hale gelsin diye ıslak aparatlar yerleştirip akım vermek suretiyle kaslarınızın çalışmasını sağlayan hede. kollar, bacaklar, bel, sırt, popo ve kanatlara verdiği akımla birlikte tzıııttttttttt diye irkilten, bu irkilmeler sürerken sizden hareketler yapmanızı, hoplayıp zıplamanızı bekleyen mekanizma. evet kan ter içinde kalıyorsunuz ama çıktıktan sonra beyniniz elektrik akımını alan kendisiymişçesine zonkluyor.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • valla zararı falan yok da faydası da yok zannımca :)
    power plate daha tercih edileable, bir de gözlü görülür sonuçlar daha çabuk alınıyor
  • bence gayet faydası olan, power plate'le karşılaştırılmaması gereken bir fitness yöntemi. şahsen 1 sene kadar power plate yaptım, bununla alakası yok. elektrik akımı, beyin zonklaması olaylarını power plate'de yaşadım ben tam tersine. kısaca işe yarayan uygulama.
  • spor salonlarındaki taş abla ya da adonis abi efsanelerini kökünden çürütecek, göz zevki ile birlikte spor yapma zevkini de yok edecek sporumsu.

vücuda bağlanmış kablolar, kıça başa verilen elektrik akımı ile birlikte istemsiz oynayan kaslar, giyilen tuhaf özel giysi ve ıslak aparatlar ile birlikte karizmanın yerle yeksan olacağı iştir.

sanırım pahalı olmasının nedeni bir salona ancak tek kişi alabilmelerinden ötürüdür. yoksa ekteki linkteki abiyi seyretsem ben aynı salonda çalışırken gülmekten bir şey yapamam o derece.

http://www.youtube.com/watch?v=elobcvbgjs4
  • yararı var mıdır diye o kadar bakmama ragmen net bir bulguya rastlayamadigim bir spor aktivitesi.. fakat insani gercekten cok yoruyor orasi kesin..
  • nisantasindaki subesinde gayet temiz guzel ve iyi hocalarin sayesinde etkili bir sekilde calistiriliyor. olay biraz degisik ama vucut gelistirme icin denenebilir.
  • beyoğlu şubesi kapılarını yeni açan ems stüdyo konsepti.

yeri şişhane metrosuna, tünele, istiklale 1 dk mesafede. meşrutiyet caddesi sonundadır.

ahanda buradan tam lokasyon alınabilir http://4sq.com/1mknnpt

bir bilenin deyişi ile; ''artık beyoğlu'na sadece aksırıncaya kadar içmek için gitmeyeceksiniz.fit ın time beyoğlu asmalımescit'te açıldı :)) www.fitintime.com.tr ''
  • demosundan sonra bile 3 gün kıç, baş ağrıtan fitness olayı. zamanı kısıtlı lakin fit olmak isteyenlerin mutlaka denemesi gerekir efenim.
  • hayat değiştiren spor yapma yöntemi. yıllardır düzenli spor yapan biri olarak 2 yılda kaybedemediğim yağı 6 antrenmanda* kaybettim. haftada bir gün sadece 25 dakika olması en güzel tarafı. denemeye buradaki yorumları okuduktan sonra karar vermiştim, iyi ki de denemişim. sadece kilo kaybı değil, kasların kuvvetlenmesi ile bel, sırt ağrılarına son veriyor ve insanda inanılmaz direnç sağlıyor. özellikle yaptığı iş gereği çok fazla hareket halinde olmayan, oturarak çalışanlar için hayat kurtarıcı nitelikte. 10 antrenman almıştım şimdi 48 antrenman alacağım.