şükela:  tümü | bugün soru sor
 • miha bodytec denen bir aletle çalışan ve yapılan 25 dakikalık antremanın etkisi , herhangi bir spor salonunda yapılan 2 saatlik antremandan daha fazla olan yeni bir spor konsepti. aletle beraber, vücuttaki tüm ana kas grupları aynı anda çalışıyor. gerçekten çok güzel sonuçlar alınabilen bir sistem. türkiye'de şu an sanırım etiler, bağdat caddesi ve ataköy'de açılmış. bölgesel yağlanmalardan, fizik tedaviye uzanan geniş bir etki alanı var. denemek lazım..
 • üzerinize terleten sıkı kıyafetler giydirip (herhalde özel bişi), iletken hale gelsin diye ıslak aparatlar yerleştirip akım vermek suretiyle kaslarınızın çalışmasını sağlayan hede. kollar, bacaklar, bel, sırt, popo ve kanatlara verdiği akımla birlikte tzıııttttttttt diye irkilten, bu irkilmeler sürerken sizden hareketler yapmanızı, hoplayıp zıplamanızı bekleyen mekanizma. evet kan ter içinde kalıyorsunuz ama çıktıktan sonra beyniniz elektrik akımını alan kendisiymişçesine zonkluyor.

  (bkz: ben bugün bunu gördüm)
 • valla zararı falan yok da faydası da yok zannımca :)
  power plate daha tercih edileable, bir de gözlü görülür sonuçlar daha çabuk alınıyor
 • bence gayet faydası olan, power plate'le karşılaştırılmaması gereken bir fitness yöntemi. şahsen 1 sene kadar power plate yaptım, bununla alakası yok. elektrik akımı, beyin zonklaması olaylarını power plate'de yaşadım ben tam tersine. kısaca işe yarayan uygulama.
 • spor salonlarındaki taş abla ya da adonis abi efsanelerini kökünden çürütecek, göz zevki ile birlikte spor yapma zevkini de yok edecek sporumsu.

  vücuda bağlanmış kablolar, kıça başa verilen elektrik akımı ile birlikte istemsiz oynayan kaslar, giyilen tuhaf özel giysi ve ıslak aparatlar ile birlikte karizmanın yerle yeksan olacağı iştir.

  sanırım pahalı olmasının nedeni bir salona ancak tek kişi alabilmelerinden ötürüdür. yoksa ekteki linkteki abiyi seyretsem ben aynı salonda çalışırken gülmekten bir şey yapamam o derece.

  http://www.youtube.com/watch?v=elobcvbgjs4
 • yararı var mıdır diye o kadar bakmama ragmen net bir bulguya rastlayamadigim bir spor aktivitesi.. fakat insani gercekten cok yoruyor orasi kesin..
 • nisantasindaki subesinde gayet temiz guzel ve iyi hocalarin sayesinde etkili bir sekilde calistiriliyor. olay biraz degisik ama vucut gelistirme icin denenebilir.
 • beyoğlu şubesi kapılarını yeni açan ems stüdyo konsepti.

  yeri şişhane metrosuna, tünele, istiklale 1 dk mesafede. meşrutiyet caddesi sonundadır.

  ahanda buradan tam lokasyon alınabilir http://4sq.com/1mknnpt

  bir bilenin deyişi ile; ''artık beyoğlu'na sadece aksırıncaya kadar içmek için gitmeyeceksiniz.fit ın time beyoğlu asmalımescit'te açıldı :)) www.fitintime.com.tr ''
 • demosundan sonra bile 3 gün kıç, baş ağrıtan fitness olayı. zamanı kısıtlı lakin fit olmak isteyenlerin mutlaka denemesi gerekir efenim.
 • ıslaklı, elektrik akımlı, bol terli, bol performanslı, bünyedeki kasları kımıl kımıl bıngıl bıngıl titreterek çalıştıran spor yüklemesi. dün akşam tanıştık, ilk deneme yüklemesinden 2 saat sonra dahi hala spor yapıyormuşsun hissi uyandırıyor. ortalama spor süresi 20 dakika toplam süresi 25 dakika, ilk 5 dakikası ısınma sonraki 15 dakikası çeşitli hareketlerle uygulanıyor, son 5 dakikada aynı akımları size masaj niyetine uygulayıp kas ağrılarınızı engelliyor. beylikdüzü şubesinde test ettim onayladım. sanırım daha çok kilo fazlası olanların tercih ettiği bir uygulama. olsun kas yapısını çalıştırıyor nihayetinde ve hızlı form tutmak için araştırdıklarımın arasında mantıklı olanı. 48li paket için bir kişi eksiğimiz var onuda tamamladık mı başlayacağız. işin güzel tarafı bir hoca eşliğinde 1e1 spor yapma imkanı, bugün bir özel hoca tutsanız bu fiyatlara ancak salona gidebilirsiniz. bence deneyin bir görün, deneme uygulamaları ücretsiz ve verimli. devam edeceğim ziplenmiş spor öbeği.