şükela:  tümü | bugün
 • şu an lifetime'da karşıma çıkan program. fitness antrenörleri zayıflamaya çalışan, ama çoğu zaman başarısız olan aşırı kilolu öğrencilerinin halinden anlamak ve daha başarılı bir antrenör olabilmek adına birkaç ay içinde onlarca kilo alıp bu kiloları öğrencileriyle eşzamanlı vermeye çalışıyorlar. ilginç bir program...
 • lifetime adlı bir kanal olduğunu da keşfetmemi sağlamış zap durduran bir program. az evvel izlediğim bölümünde spor eğitmeni 4 ayda 45 kilo (oha) alıp geri kalan 4 ayda 36 kilo verebildi. kötü beslenmenin ve spor yapmamanın ben bundan uçuk deneyini görmedim. ayrıca kilo almanın da kilo vermeye nazaran ne kadar kolay olduğunu göstermiş oldu bana. mal gibi yiyin yeter.
 • efsane bir program, kesinlikle faydalanmalı.

  özellikle fit'lerin fat'leşmek için hamgurger ve pizza gibi daha kalorili yemekler yemeye başlamalarına rağmen "enerjimi kaybetmiş hissediyorum", "hiç hareket edesim yok" gibi cümleler kullanmaları, yer yer ağlayacak derecede değişik psikolojilere girmeleri çok ilginç...
 • hayatımda gördüğüm en gerizekalı program fikri.
 • hayatımda gördüğüm en gerçekçi program fikri. muhteşem bir vücudun 16 haftada sadece yemek yiyerek nasıl berbat edildiğini hızlı ve sağlıksız beslenmenin insanlara neler yaptığını gözler önüne seriyor. ama bu türkiye de işlemez türkiye amerikan porsiyon çeşitlilik ve fiyatları ile karşılaştırılamaz. adam biraz evvel pastırmalı waffle yedi.
 • kilo almakla uğraşan antrenörü izledikçe iştah açan program. arda'nın mutfağını da izlerim ama bunun kadar etkisi olmuyor. bir kavanoz nutella bitiverdi izlerken fakat kanepede yayılırken kilo vermeye çalıştıkları sırada benim aldığım kiloyu hiçbir etkisi olmuyor maalesef.
 • son dönemde izlediğim en iyi realitylerden biri. özellikle spor eğitmeninin fit to fat ten sonra mental olarak da değişmesi ve bunun kilo vermesini geciktirmesi, eskisinden daha az enerjik hissetmesi ve birşeyleri sürekli ertelemeye başlaması inanılmaz. uzun yıllar spor yapan insanların bu disiplinden uzaklaşmayacağını düşünüyorsun ama fizyolojik gerçekler böyle değil.

  fat to fit kısmında empatinin birkaç basamak ilerisinde bir paylaşım yapmak çok iyi fikirmiş. normalde o süreci yaşarken fit spor hocanızın ya da diyetisyenizin sizi anladığına inanmak çok güç.
 • ne kadar fit olursanız olun kötü beslenmenin, bir kaç ay içerisinde mental ve fiziki anlamda insanı ne kadar değiştirebileceğini gösteren efsane program.

  ideal kilosundan 2-3 kilo fazlalığı olan biri olarak söylüyorum insanı inanılmaz gaza getiriyor. özellikle eğitmenlerin kilo alma döneminde yaşadığı mental değişimi anlatmaları çok isabetli olmuş. öte yandan kilolu insanların da nasıl zorluklar yaşadığını başarılı bir şekilde gösteriyorlar.

  bir süredir takip edip izliyorum sanırım yeni bölümleri çekilmiyor. umarım seriler devam eder.
 • türkçesini internette izleyebileceğim yer aradığım program.
 • kilo vermek, daha sağlıklı duruma gelebilmek tabiki iyi bir şey. ancak yıllarca fit olan, yaşam tarzını ve temel geçim kaynağını spordan kazanan bir antrenörün kilo verebilme kabiliyeti normalden çok daha yüksektir.

  amerikan filmlerinde bile birçok oyuncu bol antrenman ve spor koçlarıyla baya baya kilo alıp verir.

  hareketli yaşam ve sporun beden ölçülerini nasıl etkilediği konusunda kanıtlar sunan sürükleyici bir yapımdır.