şükela:  tümü | bugün
  • erasmusa ve work and travela gitmiş klasik yurdum kekosu, ingilizce öğretme videosu da beyin yakıyor çünkü gramer öğrenmeden dil öğrenmenin mümkün olduğunu zanneden bir arkadaş kendisi. sözlükte başlığının olma sebebinin de muhtemelen sözlük yazarı bir arkadaşına "kanka benim yutup hesabını sözlüğe yazsana hadi be kanka" şeklinde bir reklam çalışmasına gitmesi olduğunu düşünüyorum

(bkz: çöp içerik)
  • erasmus videolarıyla içimin yağlarını eriten youtuber. ne yapıp edip erasmus'a gidin arkadaşlar.

https://www.youtube.com/watch?v=7kdv5fflaco
  • içinizin yağları bu video ile eriyorsa en yakın direkten kendinizi asın.

tanım: keko
  • hangi videonun altına baksam "fit travelerle video çek" diyen 10-15 yaş arası çocuklar var.
    tahminimce bu arkadaşın "rica"sıyla yapıyorlar bunu.
    kalitesiz hareketler bunlar.

yanılıyorsam da günahını aldım, hakkını helal etsin, videolarını izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum.
  • videolarını takip ettiğim ve yaptığı işi takdir ettiğim bir kişidir kendisi. videolarını izleyip gaza gelip romanya’da erasmus yapmaktayım. daha iyi yerlere gelmen dileğiyle kardeşim.
    edit: yanlışım yok ise 22 yaşında.
  • ingilizce bilmeyip ingilizce anlatmaya çalışan bir arkadaş. oldukça da itici. bir yıla yakın amerika'da kalmış caka satıyor. cool olmak için araya küfürler sıkıştırmalar falan. komik.

merak eden olursa buyursun:

https://youtu.be/xoxlvtgy4mg
  • gittiği yabancı memlekette türkiye diye anlattıkları thy, acun ve nusret! adamdaki ufuk bu kadar. tam bir lümpen. bir de videonun sonlarına doğru "türkiye'yi en iyi şekilde tanıtmaya bakın, kültür elçisi olduğunuzu unutmayın." demez mi!

https://www.youtube.com/watch?v=5na8eqxlzts
  • adına parayla başlık açtırtıp sonra da ilgi çekmek için hakkında yazılanlar ile ilgili saçma sapan ağız yüz bükerek ulan ekşi sözlük yazarları diye başlayan paylaşım yapan ergen.

burada not düşülsün diye yazdım, siz de yazıp amacına ulaştırmayın şu eziği...

edit: ezik eksik kalmış. kendini kültür elçisi falan ilan etmiş. bayağı hasta bu çocuk :(
  • az önce kazara izlediğim ve yaklaşık bir dakikamı çalan youtuber. grammer ile ilgili bir video çekmiş akıllara zarar. mecazi anlamda söylemiyorum gerçekten zararlı. çünkü bu ve türevi insanları takip eden genç hatta çocuk sayılabilecek bir kitle var. biosunda dikkatimi çeken şey sıfır ingilizce ile gidip sözde advanced ingilizce ile dönmesi. advanced olan bir insan goinggg demez arkadaşım. biraz telaffuz çalış. fakülte birincisi olarak gitmekten bahsediyorsun ama zamanında okul birincisi olarak giden ben kendimi advanced olarak görmüyorum. tut ki bir ingiliz bile kendini advanced olarak görmez. neyse umarım bir gün kaliteni yerden biraz yukarıda göreceğimiz içerikler üretebilirsin.

edit: acaba kendini revize etmiş midir diye bir videosunu daha izledim. videoda sahilde bir kadın ülkenizde petrol var mı diye soruyor ve garibim bunu kendi süper ingilizcesi ile hazırladığı alt yazıya yağ olarak geçiyor...
  • vlogalarının %70 i ni izleyen biri olarak ben seviyorum bu arkadaşı eski videoları kötü gençliğin vermiş olduğu heyacanla kanalın tutması için attığı başlıklar berbat ama şu an olgunlaşmaya başladı amerika’da hayatın gerçeklerini görmeye başladı.türkiye’yi çok güzel eleştiriyor orada yaşayan insanların imkanlarını göstererek bu şekilde devam et kardeşim eger burayı okuyorsan bu insanların gözü başka türlü açılmaz.kazanç konusuna çok giriyorsun hırs yapma kendini bitirirsin geçmişe takılma çalış kazan ama yemesini harcamasını biriktirmesinide iyi bil.devam et takipteyim.