şükela:  tümü | bugün
  • .....
  • erasmusa ve work and travela gitmiş klasik yurdum kekosu, ingilizce öğretme videosu da beyin yakıyor çünkü gramer öğrenmeden dil öğrenmenin mümkün olduğunu zanneden bir arkadaş kendisi. sözlükte başlığının olma sebebinin de muhtemelen sözlük yazarı bir arkadaşına "kanka benim yutup hesabını sözlüğe yazsana hadi be kanka" şeklinde bir reklam çalışmasına gitmesi olduğunu düşünüyorum

(bkz: çöp içerik)
  • içinizin yağları bu video ile eriyorsa en yakın direkten kendinizi asın.

tanım: keko
  • açıkçası youtube'u inanılmaz takip eden biriyim.ne zaman canım sıkılsa onlarca kanal sayesinde ekstra bişey yapmama gerek kalmıyor.fit traveler ı da ege fitness sayesinde tanıdım.kanalını merakla inceledim.samimi birisi bunu hissedebiliyorum ama yaptığı işi beğenmiyorum.yani videolarını izliyorum ama bence sunumda hata yapıyor.insanlara yorum yazdırtabilmek için kurnazlıkları felan hoş değil.hele ki kızlarla olan videosu biraz daha zorlasa "abaza" kategorisinde yerini alacak.kardeşim ne kadar güzel amerika,ispanya ora bura görüyorsun biraz özümse,örnek al vizyonunu geliştir.ama gençlere bişey göstermeye çalışması,onları heveslendirmesi takdirimi karşılıyor.bir ara uzun değerlendireceğim hatırlatın.
  • ben erasmus yaslarini geceli cok oldu ama youtube sagolsun onerdi ve bu vesileyle iki videosunu izledim. iki videoda da kayda aldigi tipler bikac kez bunun icin izin almasi gerektigini soylediler ama bu arkadas hic orali olmadi. muhtemelen anlamadi ne demek istediklerini. ingilizcesi yetmediginden degil bu etik kulture asina olmadigindan. oyle kafana gore insanlari ozel alanlarinda videoya cekip youtube'dan yayinlamak icin izin almalisin guzel kardesim. tum videolarini izlemedigim icin baska yorum yapmiycam ama su entry'de kismen deginilmis.
  • hangi videonun altına baksam "fit travelerle video çek" diyen 10-15 yaş arası çocuklar var.
    tahminimce bu arkadaşın "rica"sıyla yapıyorlar bunu.
    kalitesiz hareketler bunlar.

yanılıyorsam da günahını aldım, hakkını helal etsin, videolarını izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum.
  • ingilizce bilmeyip ingilizce anlatmaya çalışan bir arkadaş. oldukça da itici. bir yıla yakın amerika'da kalmış caka satıyor. cool olmak için araya küfürler sıkıştırmalar falan. komik.

merak eden olursa buyursun:

https://youtu.be/xoxlvtgy4mg
  • gittiği yabancı memlekette türkiye diye anlattıkları thy, acun ve nusret! adamdaki ufuk bu kadar. tam bir lümpen. bir de videonun sonlarına doğru "türkiye'yi en iyi şekilde tanıtmaya bakın, kültür elçisi olduğunuzu unutmayın." demez mi!

https://www.youtube.com/watch?v=5na8eqxlzts