şükela:  tümü | bugün
  • fit olmak isteyenlere uygun, sağlıklı, düşük kalorili yemek anlamında kullanılan kelime.

bir de fityemek adında, fit olmak, kilo vermek isteyenlere ve sporculara yönelik tarifler veren bir youtube kanalı var.

(bkz: fityemek)
  • protein tozu kullanmak istemeyen arkadaşların umduğunu bulacağı süper bir youtube kanalıdır.
  • iceriginde harika tarifler paylasan bir youtube kanali. emre diye sempatik bi eleman hazirliyor videolari. yemesi en keyifsiz olacagini dusundugum seyleri bile o kadar zevk alarak yapip, istahla tadiyor ki gercekten ilgi uyandiriyor. yaptikca keyif aliyorum, keyif aldikca da yiyorum kendisinin tariflerini. verdigi tariflerde protein tozuna cok girmemesi de benim gibi toz kullanmayi tercih etmeyen insanlar icin en guzel yanlarindan biri.
  • yararlı bir youtube kanalı. bana kalırsa gidip abuk sabuk videolar yerine bu tarz şeyler izlenmeli. ihtiyaç duyduğumuz sağlıklı beslenme ile ilgili pek çok bilgi içeriyor. internette bu bilgileri bulmak kolay, ama doğruluğu şüpheli. videoları yapan arkadaş beslenme kocu, eğitimini de almış. yani bence bilgiler daha güvenilir. spor yapan arkadaşlara da yardımcı olabileceğini düşünüyorum.