şükela:  tümü | bugün
  • fit olmak isteyenlere uygun, sağlıklı, düşük kalorili yemek anlamında kullanılan kelime.

bir de fityemek adında, fit olmak, kilo vermek isteyenlere ve sporculara yönelik tarifler veren bir youtube kanalı var.

(bkz: fityemek)
  • protein tozu kullanmak istemeyen arkadaşların umduğunu bulacağı süper bir youtube kanalıdır.
  • iceriginde harika tarifler paylasan bir youtube kanali. emre diye sempatik bi eleman hazirliyor videolari. yemesi en keyifsiz olacagini dusundugum seyleri bile o kadar zevk alarak yapip, istahla tadiyor ki gercekten ilgi uyandiriyor. yaptikca keyif aliyorum, keyif aldikca da yiyorum kendisinin tariflerini. verdigi tariflerde protein tozuna cok girmemesi de benim gibi toz kullanmayi tercih etmeyen insanlar icin en guzel yanlarindan biri.
  • birkaç ay önce keşfettiğim youtube kanalı. bazı tariflerini denedim çok beğendim. ulaşılabilir, evde bulunan malzemelerden çok uğraştırmayan tarifler yapması da artısı.

ayrıca videolarını izlerken altındaki yorumları okuyup gülme krizlerine giriyorum. kendisi de birkaç videosunda bu komik yorumlara yer veriyor. bazı yorumlara cevap verdiğini de görüyorum. bu da yaptığı işi ciddiye aldığını yorumları önemsediğini gösterir. umarım bunu da okursun yolun açık olsun tariflere devam lütfen.
  • (bkz: fityemek)
    sağlıklı yeme içme konusunda hat safhada bilgiye sahip bir arkadaşın yönettiği youtube kanalı . eleman başarılı , youtube muhabbeti döndüğü zaman arkadaşlarıma tavsiye ediyorum bu kanalı . diğer youtuber lar gibi şaklabanlık yapmıyor . cidden verimli bilgilerle insanlara beslenme hakkında değer katıyor .şahsen dediklerini uyguladım ve faydasını gördüm.
    okuyorsa burdan arkadaşa selam, umarım bu enerjikliğini ve eğlenceli anlatımını korur ...