şükela:  tümü | bugün
  • sayesinde kalori hesabı, su içme takibi ve atılan adım sayısı takibi tek uygulamada yapılıyor. sağlık uygulamasıyla senkronize şekilde çalışarak adımlarınızı sayıyor, kaç kalori yaktığınızı ve buna denk düşen besinleri gösteriyor. içtiğiniz suyu eklemek için ise bardak, pet şişe simgelerine dokunmanız yeterli, ne kadar içtiğiniz, ne kadar içmeniz gerektiği belirtiliyor. kalori hesabında ise yediğiniz besinin ismini yazarak hangi öğün ise ona ekliyorsunuz. protein, karbonhidrat, yağ değerlerini de gösteriyor.

    ayrıca uygulama başlangıçta size bir hedef belirliyor. kaç haftada kaç kilo vermek istediğinize göre almanız gereken günlük, öğünlük kaloriyi ayarlıyor. boy ve kilonuza göre de içmeniz gereken su miktarını belirliyor. adım hedefini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. yapanların ellerine sağlık.

    uygulamayı şuradan indirebilirsiniz.
  • bugün indirdiğim uygulama.
    sağlıklı kalmak için iyi bir motivasyon sağlayacağa benziyor.
  • uygulamanın en güzel yanı günlük kalori miktarınız içinde yüzde ve gram olarak ne kadar karbonhidrat, protein ve yağ almanız gerektiğini de gösteriyor olması. böylece sadece kalori azaltarak değil aynı zamanda dengeli bir beslenme planı oluşturarak kilo vermenize yardımcı oluyor.