şükela:  tümü | bugün
  • boğa gibi kuvvetli, zinde, fit.
  • türkiye'de yer alan bir supplement satıcısı. (bkz: fitbull.com)
  • sizi sadece optimum'a, muscletech'e kitlemeyen site. içinde bulamayacağınız marka yok ve bütün markaların tozlarının özellikleri detaylı anlatılıyor. şu ana kadar yaptığım hiçbir siparişimde sorun yaşamadım, kargoları hızlı 1-2 günde getiriyolar.
  • kullanmayı düşündüğüm site. kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • ilgili çalışanları olan, türkiye standartlarının çok üstünde internet sitesi. sürat kargo'yu bırakıp aras kargo'yla çalışmasıyla ayrı bir sevdim.
  • arkadaşlar bir ürün baktım fiyat olarak açık hatta çok açık ara bu site çıktı karşıma. siparişi verdim 17:40; kargoya veriliş 17:42; bana teslimi ertesi gün 12:00
    yanında da bir shaker göndermişler sağolsunlar.
    süper iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket.
    kendilerine beş yıldız veriyorum, supplement alacak gençlere de "direkt bu siteden alın fazla kafanız bulanmasın" tavsiyemi iletiyorum.
    iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket e-ticaretin temelidir diyerek de e-ticaret sitesi numarası yapan kamillere de selam ederim.
  • şuradan da görüleceği üzere, satış merkezlerinin kargo şubesinin içinde olduğunu düşündüğüm firmadır.
  • süper hızlı gönderimi olan internet sitesi.

(bkz: besindestek) sitesi gibi hediye göndermediler ürünün yanında. sadece broşür koymuşlar ama olsun. hızlı ve güvenilir. tavsiyemdir.
  • bilgisayarın başında sipariş mi bekliyorsunuz ne yapıyorsunuz anlamadım arkadaşlar? 4 dakika önce verdiğim siparişin kargoya verildiğine dair mesaj geldi şimdi. valla bravo.