şükela:  tümü | bugün
 • boğa gibi kuvvetli, zinde, fit.
 • türkiye'de yer alan bir supplement satıcısı. (bkz: fitbull.com)
 • sizi sadece optimum'a, muscletech'e kitlemeyen site. içinde bulamayacağınız marka yok ve bütün markaların tozlarının özellikleri detaylı anlatılıyor. şu ana kadar yaptığım hiçbir siparişimde sorun yaşamadım, kargoları hızlı 1-2 günde getiriyolar.
 • kullanmayı düşündüğüm site. kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
 • ilgili çalışanları olan, türkiye standartlarının çok üstünde internet sitesi. sürat kargo'yu bırakıp aras kargo'yla çalışmasıyla ayrı bir sevdim.
 • arkadaşlar bir ürün baktım fiyat olarak açık hatta çok açık ara bu site çıktı karşıma. siparişi verdim 17:40; kargoya veriliş 17:42; bana teslimi ertesi gün 12:00
  yanında da bir shaker göndermişler sağolsunlar.
  süper iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket.
  kendilerine beş yıldız veriyorum, supplement alacak gençlere de "direkt bu siteden alın fazla kafanız bulanmasın" tavsiyemi iletiyorum.
  iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket e-ticaretin temelidir diyerek de e-ticaret sitesi numarası yapan kamillere de selam ederim.
 • ilk defa bir supplement kullanmaya karar vermemle suppelementler.com ile arasında kararsız kaldığım firma. buradaki yorumlar sayesinde kendilerine kendimi daha yakın hissedip optimum nutrition gold standard whey siparişimi geçtim.

  lakin siparişin elime ulaşmasıyla beni hayal kırıklığına uğratmıştır. 2.3kg'lık protein tozu kutusu kendisine iki boy büyük gelen bir karton kutuya konduğundan, taşınma esnasında oradan oraya sallanmış, kapağı gevşemiş, sonunda açılmış ve altındaki koruyucu kağıdın da yırtılması (yoğun ve şiddetli sallanmalar, kutunun içindeki ölçeğin kartona defalarca ve hunharca çarpması sonucunda koruma kağıdını yırtmıştır diye ümit ediyorum) sonucunda ortalık toz duman olmuştur.

  kendilerini aradığımda kibar ve ilgili bir şekilde bu olayın taşıma esnasında olduğunu, diğer türlü böyle birşeyin mümkün olmadığını açıklayarak içimi rahatlatmaya çalıştılar. kargoya tutanak tutturup ürünü iade edebileceğimi ve yenisinin tarafıma gönderileceğini belirttiler.

  üşendim ve 4-5 gün daha beklemek istemediğimden kalan ürünü kullanmaya karar verdim.

  fiyatların aynı olmasından mütevellit bir dahaki alışverişimde supplementler.com deneyeceğim. bakalım onlar nasıl gönderecek. zamanı geldiğinde bir edit eklerim.
 • şuradan da görüleceği üzere, satış merkezlerinin kargo şubesinin içinde olduğunu düşündüğüm firmadır.
 • süper hızlı gönderimi olan internet sitesi.

  (bkz: besindestek) sitesi gibi hediye göndermediler ürünün yanında. sadece broşür koymuşlar ama olsun. hızlı ve güvenilir. tavsiyemdir.