• arkadaşlar bir ürün baktım fiyat olarak açık hatta çok açık ara bu site çıktı karşıma. siparişi verdim 17:40; kargoya veriliş 17:42; bana teslimi ertesi gün 12:00
    yanında da bir shaker göndermişler sağolsunlar.
    süper iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket.
    kendilerine beş yıldız veriyorum, supplement alacak gençlere de "direkt bu siteden alın fazla kafanız bulanmasın" tavsiyemi iletiyorum.
    iyi fiyat, hızlı kargo, güzel paket e-ticaretin temelidir diyerek de e-ticaret sitesi numarası yapan kamillere de selam ederim.
  • sizi sadece optimum'a, muscletech'e kitlemeyen site. içinde bulamayacağınız marka yok ve bütün markaların tozlarının özellikleri detaylı anlatılıyor. şu ana kadar yaptığım hiçbir siparişimde sorun yaşamadım, kargoları hızlı 1-2 günde getiriyolar.
  • kesinlikle kargo konusunda ders olarak okutulmalı bu adamların yaptığı işler. lan 24 saat olmadan ulaştırılır mı? yapmayın böyle şaşırtmayın.

sanki bi tık da ucuz piyasadan ve gönderdiği hediyeler de cabası.

alkışlıyoruz kendilerini.

tanım: başarılı supplement ve ekipman satış sitesi
  • şuradan da görüleceği üzere, satış merkezlerinin kargo şubesinin içinde olduğunu düşündüğüm firmadır.
  • edit:

göndermeyi unuttukları creatini ertesi iki gün içerisinde çok güzel hediyeler ile telafi etmiş , bundan sonra benim için tek geçeceğim firma olacaktır. kendilerine buradan teşekkür ediyorum.

gönderdikleri hediyeler :

https://eksiup.com/p/jb17950esrcy
  • satın aldığınız ürünleri çok hızlı kargoya veren güvenilir supplement sitesi. 4-5 kez alışveriş yaptım memnun kaldım. indirim kodu uygulaması da devam etse mükemmel olacak.
  • kullanmayı düşündüğüm site. kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
  • hepsiburada üzerinden shaker kabını aldığım firma. "hakketen" 5 dakikada kargo kodu giriyorlar. kargo işleri standartdır. siz ne saatte verirseniz verin siparişi kargocu günün belli saatinde toplar ürünü taşımaya başlar. öyle günde on defa abi kargo varmı demez. fitbull da muhtemelen hemen işlemi yapıp kargo kodu veriyor size. ve kargo saatinde taşımaya veriyor.

ayrıca shaker kabı 10 lira bişey. üstelik kargo dahil. o paraya çok bişey beklememek laazım ama sağlam mala benziyor. yalnız ilk aldığımda leş gibi plastik kokuyordu.
  • boğa gibi kuvvetli, zinde, fit.
hesabın var mı? giriş yap