şükela:  tümü | bugün
 • instagram'da rast geldiğim, ilginç pozlarını paylaşan, fitness center'da taytını çekiştirip kalçasını gösteren anne.

  evet anne...

  mottosu: eşine, ailesine kısaca hayata bağlı özgür kadının hayatından kareler.

  eleştiren arkadaşlar kıskanıyor, özgürlük düşmanı vs. vs...
 • bu kadının eşi sanırım bu dünyada bulunan en geniş erkektir.
 • ilk paylaşımlarından sona doğru kısa bir yolculuğa çıkarsanız bir insan hayatının nasıl mevcut medya düzeni tarafından ele geçirildiğine dair harika bir örnekle karşılaşıyorsunuz.

  benlik tamamen kaybolmuş, tüm günü sosyal medyaya hizmet etmekle geçiyor. sabah uyanıyor, ve yeniden yatağa girene kadar sadece takipçilerine hizmet ediyor ve bu onun profesyonel mesleği falan da değil.

  normal bir kadının yavaş yavaş saçmaladıkça artan takipçi sayısı, sayı arttıkça daha da saçmalamalarıyla devam eden bir timeline var. önceleri sakin kendi halinde olan ablamız özgür ruhlu sporcu anne mottosuyla bir yola çıkıyor. buraya kadar her şey güzel ancak ulaştığı son noktada sabah 6 'dan gece 11 'e kadar bacaklarını, çorabını, ayak parmaklarını(evet bilhassa bu fetish haraket defalarca tekrarlanıyor), kalçalarını yayınlayan bir kadın var. misal mutfakta yemek tarifi verirken aslında sadece jartiyerini göstermeye çalışan, kamerayı oraya odaklayan bir kadın.. kısacası insanların ilgisi ne yöndeyse oraya döndürmüş tamamen kendini, günümüz insanlığının sürekli pornografi ile hasar almış beyinlerini düşünürsek her şey çok normal.. arz talep döngüsü muazzam işliyor.

  enteresan... yani annelik, kadınlık, namus vs böyle şeyler umrumda değil isterse evinde threesome canlı yayın yapsın o kendini ilgilendirir de benim dikkatimi çeken medyanın insanları nasıl bu kadar kolay ağına düşürdüğü, bakın ortada gerçekten profesyonel bir durum var birileri bugün geldiğimiz noktayı hesaplamış tasarlamış olmalı bu kadar basit olamaz bir insan zihnini ele geçirebilmek...
 • evli bir kadinin boylesine kadinliginin bilincinde olusunun ve sergileyisinin dunyanin en guzel seyi oldugunu her paylasiminda tekrar tekrar gosteren instagram fenomeni.