şükela:  tümü | bugün
  • aramaya inandım ama bulamadım. eğer yoksa gerçekten böyle bir başlık olmaması şaşırttı.

var böyle bir şey. 5 senede yaklaşık 5-6 salon değiştirdim. en kurumsalından mahalle arası salonuna kadar hepsinde kadınlarla fazla ilgilenmeler, yanlış yapınca anında yanına zıplamalar, sürekli muhabbete girmeye çalışmalar filan. salonda hoca bulamadığımız zaman kadınların olduğu yere gidiyoruz, orada kesin 2-3 tane oluyor. 4 senedir tek, 1 senedir kız arkadaşımla spor yapıyorum. 5 sene boyunca bir hoca yanıma gelip bir şey demedi. kız arkadaşım spora başladığı 2. gün koşu bandında hoca gelmiş yanına bir şeyler soruyor. sinirim bozuldu tersledim bir daha yaklaşmadılar.

edit1: gelen mesajlar üzere anladım ki 15 senelik spor hocamız benata nickli yazar trollmüş. burada ona yazılmış bir cevap vardı ama sildim.

edit2: yastik yorgan nickli hıyar, spor salonu göt gösterme yeri mi lan? oraya gelen herkes açık saçık giyinmek zorunda mı? açık saçık giyinse bile bu hocalara yavşama hakkı mı veriyor? başkalarının sevgilileri hakkında konuşurken iki kere düşün, terbiyeni takın. (arkadaş yazdığının hatalı olduğunu düşünüp özür diledi.)

edit3: kadın yazarlarımız da tespiti doğruladı. ayrıca sadece güzel kadınlarla ilgilendiklerini söyledi. bak bak bir de seçiyorlar.

edit4: destek mesajlarınız için teşekkürler. harikasınız.

edit5: "senin kuru götünü napsın hoca tabi kadınla ilgilenecek" diyen dallamalar, ben seneye psikolog olacağım. erkeklerle daha mı az ilgileneyim? sizin kuru götünüzü napıcam ya değil mi? doktorlar seninle az ilgilensin sonuçta senin kuru götün var. o eleman orada bize yardım etmek için para alıyor.

edit6: bunun için ne yapabiliriz deniyor. herkes bulunduğu spor salonunun bir yetkilisine bildirebilir ya da mail atabilir.
  • arz talep dengesidir.
  • kesinlikle katılıyorum bostancı sporium'da durum böyleydi . bunlara yazılan karılar da az değil hani
  • beni salonda spor yapmaktan soğutan olaydır. zaten oralara para vermek de saçma. çıkın dağda bayırda koşun. hem düz koşu daha sağlıklı. koşu bandı duruş bozukluğu yapıyor.
  • 15 yıldır fitness hocalığı yapıyorum. hayatımda bundan daha vasat bir tespit görmedim. kadınlarla daha çok ilgilenme sebebimiz onların konuya erkeklere göre daha uzak olması. bugüne kadar bir ilkokul öğretmeninin okuma yazma bilmeyen öğrenciye daha fazla ilgi göstermesi ile ilgili başlık açılmadı sözlükte.

yazıklar olsun hepinize, cinsiyetçisiniz.

not: kadınım.
  • var öyle bir olay.tee gençken salona gittiğimizde,adam bizimle birlikte yeni gelen hatundan gözünü bir saniyeliğine bile ayırmamıştı.bize bir hareket bile öğretmemişti.doğru tespittir.

umarım şimdi yaşlanmış bir vucutla ağlayarak 31 çekiyorsundur,seni pis womanizer*
  • istisna görmeden katıldığım olay. bir de dokunmadan yardımcı olmuyor şerefsizler. adamın dibinde salona gelen adam hareketi yanlış yapıyor, bakmıyor bile. bunlara güvenip yüksek ağırlık altına girmiyorum.
  • sadece spor salonlarında değil, her yerde genel olarak erkekler kadınlarla ilgilenir. sebebi malumdur. hele hele bir "hocalık" durumu varsa, bırak gymdeki sikko elemanı, yılların profesörü bile erkekleri görmez , kızlara farklı davranır. cinselliğin afrikası bu memleket.
    kız arkadaşa yanlayanlara tek çözüm kız arkadaşın iletişim mesafesi ve davranışları olacaktır. bu ilginin altını üstünü göremeyen, görmek istemeyen kız bırak sevgili, eşim dostum bile olmasın.
  • tersi de dogrudur.