• bayram tatilinde spor salonu kapalı olacak diye kara kara düşünenlere verilebilecek tavsiyelerdir.

öncelikle şunu belirteyim. 3-4 gün ağırlık kaldırmadığınızda bir gerileme yaşamazsınız; ama bu işin bağımlılığını bilen bilir. idman sonlarında salgılanan mutluluk hormonu ve "pump etkisi" uyuşturucu yoksunluğu gibidir. antrenman yapamayınca insanı sıcak basar, eli kolu karıncalanır. bir kez bu yola girince sakatlık olmadığı süre kadın olsun erkek olsun geri dönüşü yoktur. yola girmekten kastım: değişim, gelişim ve güzelleşme yaşamış olmak. değilse 2 ay salona gidip de paldır küldür, ilgisiz alakasız antrenörlerin ellerinde terleyip gelmek değil.

şimdi efendim gelelim konumuza: vücut ağırlığı kullanılarak tüm bölgeler bu gibi durumlarda çalışılabilir. benim bu gibi durumlarda veya doğada kaldığımda tercih ettiğim bir yöntemdir. ayrıca bir faydası da insana özünü, doğasını vahşiliğini hatırlatan mest eden bir yöntemdir. tabi ki demirin yerini tutmaz, demirin yeri ayrı.

bu konuda görüntülü yardım isteyen olursa yeşillendirebilirler, kendimin de uygulayacağı bir iki sistem paylaşabilirim.
hesabın var mı? giriş yap