şükela:  tümü | bugün
  • karı-koca iki fitness eğitmeninin kurduğu cok yararlı fitness sitesi. spor salonuna gidecek zamanı olmayanlar icin cok faydalı. hem pilates, yoga gibi toning egzersizlere hemde hiit gibi cardio egzersizlerine sahip.
  • 7 dakikada şöyle bir videoyla vücudunuzda yeni ter bezleri keşfetmenize neden olan fitness sitesi.
  • egzersizi keyifle evinizde yapmanızı sağlayan, seçip seçip 'bugün çalıştırayım şu core grubunu, omuzları açsak iyi olur, low impact gideceğim bugün' gibi seçimlerle genişleyen harika olay.
    bağımlılık yapıcı bir yanı da var.
  • hangi videodan başlayacağını bilmeyenler search workout kısmından yapacakları egzersizin türünü (pilates/kardiyo/kickbox/hiit/interval/yoga...) kullanılacak alet kısmını (dumbell/kettlebell/jumping rope/ hiçbir şey...) egzersizin çalıştırdığı kısmını (upper body/ lower body/ total body...) ve zorluk derecesini (5/4/3/2/1) olarak seçip yapabilirler.

bu arada param olduğu zaman kendilerine bağış yapmayı düşünüyorum. zaten sistemleri weight loss programlarından ve bağışlardan para kazandıran bir sistem.
  • kuranlardan allah razı olsun dediğim web sitesi. bugün 45 dakikam var, tüm vücut çalışsın, zorluk derecesi 2 olsun, hiç bir alet gerekmesin gir tüm verileri hoop sonra da seç sana uygun videoyu. daha da mazaret olmamalı spor yapmamak için.
  • iki, üç hafta önce keşfettiğim, daha önce görmediğime üzüldüğüm fitness kral ve kraliçeleridir kendileri. videolar çok başarılı. her fırsatta içinden seçip seçip yapıyorum. efsane olma yolunda ilerliyorlar.
  • 8-week fat loss programlarının (şöyle) üçüncü haftasında olduğum şahane insanlar. daha üçüncü haftanın başında ciddi bir sıkılaşma var (3'er santim). sekiz haftanın sonunda ne olacak çok merak ediyorum. sanırım lisedeki halim kadar süper ince olacağım. dedikleri gibi before - after yapalım bakalım.
  • spora gidemeyenler gidip de daha fazla calismak isteyenler için bir nimet olan site. youtube a yazarsaniz da cesit cesit videolar cikar karsiniza. spordan sonra sıkılaşmak ve ya cardio egzersizleri icin harika workoutlar var. hangi bölgeyi çalıştirmak istiyorsanız seçip basliyorsunuz. gercekten harikalar mutlaka denenmeli. sporu sevenler için vazgeçilmez oluyor.
  • eğer şimdiye kadar az çok pilates , yoga ne bileyim aerobik yapmışsanız ama bişeyin eksik olduğunu hissediyorsanız ve bulamıyorsanız,

spor salonunda koşu bandında koşup koşup sıkılmış "ne lan bu böyle" demiş ve sırtından ter akan press vs gibi adı olan aletlerin altında bişeyler (?) yapan kadın erkek kişilere bakıp hiçbir şey anlamamışsanız,

o spor salonlarında "bacağımı burya koyuyorum he mi" diye sorduğunuz yelloz spor antrenörü "hımm, yalnız o öyle değil neyse siz biraz daha kranç yapın" dediyse ve" kranç ne allahın çakma sarısı, yağsız sinirsek!" diye bağıramadıysanız,

spor salonunun soyunma odasında selülit, meme ve salonun içinde terli kaslı ya da terli yağlı adam içinde kalmak size ürkünç geldiyse

beni dinleyin ve şu siteye bi girin. bedava egzersizler var, paralılar da var ama 6 $, 10 $ nedir ki... daha geçen yıl spor salonuna gitmeyeceğin halde 1.500 tl vermiştin unuttun mu?

bağımlılık yapan bir spor sitesi. iddialıyım.
  • spor salonuna gidecek vakti bulamayan insanların yüksek kalitede ve zengin içerikteki videolarla antrenman, pilates, hiit vs. yapıp kilo verebilecekleri, vücudu şekle sokmaya yardımcı olan internet sitesi.

karın kaslarını çalıştırmak için örnek video: brutal abs workout