*

şükela:  tümü | bugün
 • doğuştan menopoz tripli 3 aylık bir dişi kedi ismi.
 • (bkz: fıstık)
 • her yere fıttık fıttık koşturmasından dolayı bu ismi alan, yaramaz tavırlarına devam ederse ev halkını fıtık edecek olan dübürden yemiş, kıldan tüyden dallama...
 • "3 aylık, dişi" dfalan denince çok sevinmli bir kedi canlanıyor insanın gözünde ama kaplan lan bu. elimi çizik içinde bıraktı, çoraplarımı yedi, onu tutup divana atınca yüzüme saldırdı. 3 aylık falan değil bence, basbaya yetişkin kedi ama cüce bir kedi.

  bir kedi canavarı olarak lecagot diye başlık var da niye "bir lecagot canavarı olarak fıttık" yok, sorarım size? kahrolsun kedinin insana zulmü, yaşasın eti brownie gold.
 • bluesefendidinin torunu, bluesman'in kızı, nazo gelin.

  lecagot -> bluesman: ay ben fıttığı * özledm ya, oğlum'u da . süper hayvanlar valla, onları çiftleştirsek de çocuklarını ben alsam. :())

  -bluesman- fıttık daha çocuk abisi

  lecagot -> bluesman: iki üç ay sonra tam çıtır olur oğlum için :) sevenleri ayırmayalım derim ben :)) ulan tam kız babası triplerine girmişin, kedi lan bunlar :))

  -bluesman- olmaz
  işi var mı?
  sorumluluk sahibi mi?
  öyle kirletip atmak olmaz

  lecagot -> bluesman: bir prensesin evinde tam gün çalışıyor, işvereni ona bütün gğn suyunu yemeğini sütünü veriyor valla sizinkine de yeter. ortaköyde işi, hem gözü dışarda olan kedilerden de değil ben kefilim. ayrıca çok yakışıklı :)

  -bluesman- valla bir de evin hanımına sormak lazım. papalina hanım izin verirse, gençler de anlaşmışsa bize bok yemek düşer

  lecagot -> bluesman: e bi kutu çikolatalı whiskas yaptırıp gelelim biz, onlara düğün falan da gerekmez. bi odaya tıkışırlaar, gül gibi geçinip giderler. yatmak için sepetleri benden, siz de üç beş kedi oyuncağı alırsınız olur biter.
 • yahu daha dün bi fincana sığacak kadar küçük ve narin, elimi çizikler içinde bırakacak kadar da haşin bir yavru kediydi bu. şimdi büyümüş te torun vermiş bluesefendiye. çocukları da ona çekmişse yandı bu dünya, kedilerin istilası yakındır.