şükela:  tümü | bugün
  • vizyona girmesini sabırsızlıkla beklediğim film. izlerken ne kadar sakin kalabilirim bilmiyorum ancak kistik fibrozisten muzdarip bir birey olarak sinemada ve edebiyatta (filmin kendisi aynı zamanda bir roman uyarlamasıdır) nasıl anlatıldığı ilgimi çekiyor. daha öncesinden jack and jill vs world ü ve halam geldi gibi filmleri izledim. sick: the life & death of bob flanagan, supermasochist i ise izlemeye cesaret bile edemedim açıkçası .
  • başroldeki kızın aslında erçek bir karakter olması * ve ölümünün ardından filmin gösterime girmesi beni bir hayli yaraladı. claire bu filmi izleseydi eminim çok sevinirdi.
  • aşırı drama ve duygu yüklü film, izlerken göz yaşlarına boğulacağınız garanti.
  • gece gece tüm moralimin ırzına geçmiş film. bazen o kadar ufak hesapların peşinden koşuyoruz ki resmin genelini gözden kaçırıyoruz. ne olursa olsun hepimiz öleceğiz lan neyin sahiplenmesi bu dünyayı bu kadar? tadını çıkarın, çıkaralım.
  • torrent de mevcut 2019 yapımı film bakteriyel akciğer hastalıklarından muzdarip genç insanların hallerini konu alan bu film benimde içimi dağladı bee
  • her seferinde şöyle filmleri izlememeye dair kendime söz veriyorum ve her seferinde cayıyorum sözümden. sonuç; salya, sümük, kan, ter, gözyaşı. günlük hayatta en son ne zaman ağladığımı anımsamama rağmen filmlerde/dizilerde makaraları koyveriyorum resmen. ağlatacağını bile bile izlemek bir mazoşizm örneği midir bilemedim.

tanım; ana karakterlerini insanın elinden hiçbir şey gelmeyen yegâne şeyle, sağlıkla sınayan standart romantik amerikan filmidir.
  • darmadağın etti film, yüzeysel ve teknolojik sevgilere nalet ettiren film . ızleyin , izletin.
  • güzelmiş beğendim
  • hastalık romantizmi film furyasından bir örnek.

fault in our stars olsun me before you olsun, bu vıcık vıcık ölüm döşeği aşkı nereden peydah oldu anlamıyorum.

--- spoiler ---

ameliyattan yeni çıkan, ağzından bilmemneresine kadar boru uzanan hastayı sevgilisi ile vedalaştırıp hüngür hüngür ağlatmak gibi saçmalıkları içinde barındırıyor.

--- spoiler ---
  • bilgilendirici bir film. tam aşk filmi denemez sanırım. ağlatmadı ama hoş bir film. dokunamadan sevmek... aynı benim ilişkim.
hesabın var mı? giriş yap