şükela:  tümü | bugün
  • içeninin aklını bile kaybedebileceği derecede lezzetli likitler üretebilen elektronik sigara likit tedarikçisi. ayrıyeten elektronik sigara da üretirler ama cihazlarını henüz deneme fırsatım olmadı. ürünlerinin fiyatları bakımından bu işin apple'ı olduğu rahatlıkla söylenebilir. ama bunların ürettiği zımbırtıları içen artık sigara içmez. bir başka deyişle elektronik sigara işinin marihuanasını keşfedip üreten marka da diyebiliriz.
  • web sitesinden türkiye'ye gönderim yapıyor. üzerine de gift yazıyorlar ve gümrüğe takılmıyor.
    iki şişe castle long siparişi verdim. 10 günü bulmadam usps ile evime kadar geldi. yanına bir de grandmaster tester'ı koymuşlar. castle long'lar fevkalbeşer ama grandmaster pek benlik değil. yine de yoklukta gider. ve tester şişesi pek sevimli.
  • 30ml şişesi 27.5 dolar olan e-likit markası.

(bkz: oha)
  • tanımı ve tadı mümkün olmayan bir e-sigara likit markası. denemeniz lazım. "castle long" içen bir daha diğer likitlere bakmaz. ikinci favorim ise "gambit".
  • bunların "castle long" likitini seven ya çok seviyor sevmeyen ise hiç sevmiyor. kendi adıma başarılı ve lezzetli buluyorum bu markanın castle long isimli likitini. badem ve vanilya seviyorsanız beğeneceğinizi düşünüyorum. fakat bademi çiğ badem gibi. kavrulmuş badem tadı bekliyorsanız sizi hayal krıklığına uğratabilir. bir de bence all day vape için çok uygun değil. en azından beni inanılmaz bayıyor. üşenmezsem akşamları rdaya damlatıp öyle 5-10 nefes çekip bırakıyorum.

bi de bunların bence en ama en başarılı likiti black flag risen. olsa da içsek :(

dipnot: aroma içeriği yalnızca badem ve vanilyadan oluşmuyor. oldukça kompleks bir likit. ben içerken badem ve vanilya baskın olduğu için öyle yazdım.
  • castle long efsanedir.

ucuz yollusu şu şekilde elde edilebilir.

100ml nbase
    10ml solub arome markasının chateau haut (castle long clone) aroması.
    2 hafta demle tamamdır.

tabii ki yerini tutmaz ama yaklaşık bir tad alırsınız.
  • "5 piyon" demektir. *
  • içtiğim en güzel mtl likit olan grandmaster'ı üreten firma. tad olarak boss reserveye çok benzese de ondan daha iyi bir likit üretmişler.