şükela:  tümü | bugün
 • dökülen evleri alıp içini cillop yapan dekorasyon programı.
 • jojo'nun dehasiyla ve kocasının becerisiyle eski evleri yenileyen ve mucize gibi güzelleştiren program.
 • tlc’nin en sevdiğim programı. ev avcıları ile tadilatçıların birleşimi.

  chip ve joanna çok tatlı insanlar. 5 çocukları ile birlikte çok güzel bir aile. hatta gaines’ler o kadar güzel ki, insan proje mi acaba diyor.
  bence tabiki proje değiller. onlar da program dışı sinir krizleri, kavgalar vs vardır. ama iyi yönetiyorlardır.
  texas waco’da kendi işlerini kurmuşlar, sonra programı da kendileri çekip pazarlıyorlarmış. çok güzel bir iş fikri, çok başarılılar. bravo.

  chip şebelek ama işinde o kadar iyi ki, işini yaparken o kadar ciddi ki insan ister istemez saygı duyuyor. şebelek dediğime bakmayın, bence gerçekten eğlenceli birisi.
  joanna ise işin beyni. değişik etnisitesi kendini hemen belli ediyor. babası alman-lübnan karışımı. annesi ise tam kore. o da işinde süper. biraz ruhsal sıkıntısı var gibi, ama iyi gizliyor.

  işte kahrolasıca amerika’nın güzel tarafı. bir şekilde gerçekten mutlu ve başarılı olabiliyorsun. türkiye’de bu olmaz mı? bence olur ama çok zor işte, hiç bir şeyi takmayacaksın.

  bir de öngörü. eleştri gibi görünebilir, ama değil. dar bir bölge ve hep benzer bir tarz, programlarını sona götürür. insanlar ezberler artık. tekrar edeyim, işlerinin muhteşemliğine bir eleştri değil bu. bence kendileri de farkında ve yatırımlarını ona göre yapıyorlardır. ki program bitse bile 8.5 milyon takipçi ciddi bir rakam.
  https://www.countryliving.com/…na-gaines-ethnicity/
 • yeni
  keşfettiğim harika tlc programı.
 • muhteşem evlerin yapıldığı program ama ben daha çok chip ve joanna için izliyorum.

  birbirini çok iyi tamamlayan, eğlenen, seven, enerjileriyle insanı büyüleyen bir çift. haliyle ellerini attıkları her iş de tatmin edici oluyor.

  en sonunda bana texas waco'dan ev aldıracaklar.
 • (bkz: chip gaines)
  (bkz: joanna gaines)
 • hayallerimin evlerini ve işini yapan bir çiftin evleri yeniledikleri program. hem yaptıkları evler hem de ilişkileri * çok hoş.

  ben kendi istediğim evi yapsam jojo'nun tasarladığı kadar güzel olmayabilir. kadının zevkine ve dokunuşlarına hayranım. modern, sade, bol doğal ışıklı ve koyu renkle açık rengin muazzam kombin edildiği muhteşem bir tarzı var.

  teksas da kafamda sanki sadece rodeo yapılan bir yer olarak kodlanmışken "ne güzel yaşanır" burda seviyesine atladı program sayesinde. özellikle bugün waco gölü kıyısında kocaman pencereler, bol doğal ışık, ahşap ve koyu renklerle revize ettikleri ve toplamda 85.000 dolara mal olan bir yüzen eve bayıldım.

  hayallerimin evinin tüm maliyeti o kadar`:doları bizim ülke minvalinde değil oranın alım gücünde düşünüyorum` ve bu paraya sahip olsan bile aynı yaşam kalitesini burada tutturman imkansız.

  edit: ulan evi de yeni kurduk ama ben galiba waco 'ya taşınacağım.
 • çok sevdiğim program. saatlerce izleyebilirim.
 • bu program sayesinde tek hayalim bir gün waco’ya yerleşip harabe haldeki bir evi satın alıp joanna ve chip’e yeniletmek.

  hayal edemeyeceğim kadar güzel evlerin yapıldığı program.

  ayrıca o nasıl güzel bir aile. **
 • en izlenesi tlc programı.
  herkes gibi ben de jojo ve chip hastasiyim. chip cok komik ve bende de bence bi jojo potansiyeli var. net*

  ayrıca 4 çocuk! woah diyorum bu kısma sadece! ben birini zor buyuttum (gerçi bilenler 2 den sonrası ayni diyolla)
  edit: oha 5 olmuşlar!
  https://www.instagram.com/…heet&igshid=a09p21h8wbop

  bu da web siteleri
  https://magnolia.com/

  (ayrıca amerika'da ne komik fiyatlara ne evler varmış! hakkaten alıp alıp yapasim geliyor.
  60-70 bin dolar ne lan)