şükela:  tümü | bugün
 • bugün iphone batarya değişimi için hizmet aldığım internet sitesi. telefonla arayıp randevu aldım, evime gelip iphone bataryamı adresimde değiştirdiler. bütün işlemleri gözümle de gördüm. ben an itibari ile memnunum. güzel bir sistem kurmuşlar tavsiye ederim ankaradaki yazarlara.
 • eli azıcık alet tutan bir insanın evinde yapabileceği, çok standart bir iki işlem dışında çok işe yaramıyor verdikleri hizmet. ben bir ayfoğn verdim, pil değişimi yapıldı... çok memnun değilim. bu işler mühendis değil tekniker işi. çocuklar okumuş belli ama çekirdekten yetişme insan gerek. zamanla öğrenirler.
 • tavsiye ile kırık ekranımı yapıştırtmak ve batarya değiştirmek için kullandığım henüz bebek olan telefon hizmeti servisi. internet sitesi üzerinden talebimi iletip numaramı bıraktım. sonrasında beni arayıp bir kargo referans numarası verdiler ben de gönderdim telefonu. (ankara dışında yerinde hizmet servisi veremiyorlar henüz.) iyi kısmı şu, yeni bataryam gayet iyi durumda, fiyatı şişirmek için gereksiz tamirat ücreti eklememişler bu da artı bir durum. ödemeyi de online üzerinden ya da havale ile yapabiliyorsunuz. genel olarak memnun kaldım fakat detaylı anlatmak istedim;
  1. ürün kargosu ve fatura ayrı ayrı gönderiliyor. faturalar cuma kesilip gönderiliyor. ürünler 1 gün içerisinde tamir edilip kargoya veriliyor. batarya değişiminde 1 günden biraz fazla olabilir batarya ömrünü kontrol ediyorlarmış
  2. kargo paketi çok sağlam. telefonunuza zarar gelme ihtimali yok kesinlikle.
  3. ürün tamir edildikten sonra kargoya verildiğinde mail ile ya da mesaj ile bilgilendirme güzel olurdu. öyle bir hizmetleri henüz yok. fakat siz ararsanız her şekilde yardımcı oluyorlar.
  3. bu en rahatsız olduğum kısım; telefonum açıkken kargolamışlar. telefonu sıfırlayıp göndermiştim fakat ipad ile bağlı çalışmaya devam ettiği için telefon her türlü bilgimi silememiş olabilirim. bu nedenle telefonun açık kalması ve bu şekilde kargolanması rahatsız edici bir durumdu kendilerine de ilettim zaten.

  bunların dışında genel tamir hizmetlerinden memnun kaldım. her şeyin fiyatının belli olması da güzel, böylece insanlar bütçelerini ayarlayabiliyor. daha önce de çeşitli tamir denemelerinde bulunmuştum farklı yerlerde fakat yarım yamalak saçma tamirler yapılmıştı ve telefon her seferinde daha kötü oldu. telefonla ilgili şikayetlerimin tamamı çözüldü ve oldukça iyi durumda şu an ama ankara'da olduğum süreç içerisinde kullanmayı tercih ederim fixplan'ı muhtemelen. başka bir yeri de kullanmam hizmetleri bu şekilde devam ederse.