şükela:  tümü | bugün
740 entry daha
  • ben:
    - alışverişe ilk bu mağazadan başladım, sonra güzel bişey görüp pişman olmıyım biraz daha dolaşayım ben en iyisi, kolay gelsin:)) aa bu arada döndüğümde yine konuştuğumuz fiyattan alabilirim dimi?( ne olur ne olmaz açık kapı bırakmak lazım)
  • ne gerek var buna anlamıyorum. arkadaşım sıkıntı çekiyor.neredeyse çalışana ayıp olacak diye satın alacak, beğendiğinden değil. ben direk: diğer mağazaya da bakayım şurda daha ucuzdu sanki diyip çıkıyorum. veya buna paralel şeyler. beğenmedim diyorum ya da. normali bu değil mi?
  • bi gözlük mağazasında satış görevlisi arkadaş beğendiğim gözlüğün çok pahalı olduğunu bana gelmeyeceğini söylemişti. bende vitrindeki tüm gözlükleri deneyip elemanı canından bezdirmiştim. gözlükte 2009 yılında 500 lira mıydı neydi.

sonuç bi bok almadan çıktım bi saat uğraştırdım itneyi
  • eşiminde fikrini alayım diyorum.

aslanlar gibi bekarım, öyle bi yalan.swh
  • yalan malan yok bam bam dediğim mesele. mesele benim meselem. hayırdır beyin ameliyatı mı yapıyoruz der çıkarım. pişmanlık yok!!!
  • avm de kimse tepeme dikelmedigi için rahat rahat alışveriş yapıyorum, mahalle esnafını bu yüzden tercih etmiyorum
  • bir kere dalgınlığıma gelip "anasının *mı" demiştim fiyatı duyunca satış görevlisi kıza, sağolsun duymazdan geldi *
  • yalan falan uydurmam.
    direkt söylerim.
    hatta önceden fiyatını araştırmışsam ve mağaza en iyi fiyat güvencesi veriyorsa söylerim ki onlar da düşürsün fiyatını.durduk yere kimseyi kazıkmaya gerek yok!
  • son zamanlarda bir şeyler uydurmak yerine zank diye yapıştırıyorum;

“ooo fiyat çok yüksekmiş”

kime yalan söyliycem abi. bana yardımcı olan insan da senin benim gibi biri. bana pahalı gelen ona gelmeyecek mi? tabi gelecek. gidip gucciden almıyorum ki utanayım sıkılayım. zaten seviyeme göre yerlere giriyorum. o mağaza için ortalama bir fiyat vardır. eleman da o fiyat aralığının üzerinde kalan malı bilir. muhtemelen bana çok gelen benim dışımdaki insanlara da pahalı gelecek. hedef kitlesi bellidir mağazaların.

çok kolay bak, pahalı diyeceksin pa ha lı.
  • ben direk çok pahalıymış lan bu diyorum. mesela spor ayakkabı mı bakıyorum. adamın bana gösterdiği veya söylediği fiyat fazla gelirse o kadar çıkamam daha düşük fiyatlardan göstermesini söylüyorum. bu saatten sonra kimden utanacam
45 entry daha