şükela:  tümü | bugün
  • yeni çıkan yemek sipariş hede hödüsüymüş.
    fiyuu
  • istedigin sey, istedigin zaman, istedigin yerde, tipki 'fiyuu' der gibi hizli..sloganiyla piyasaya surulmus yeni bir yemek siparis uygulamasi.
    soylendigi kadar hizli midir peki? cevabi uygulamayi actiginizda karsiniza gelen yazidan ibaret(!)
    en kisa sure icinde size ve bolgenize fiyuu hizinda hizmet verebilmek icin sabirsizlaniyoruz! fiyuu cok yakinda hemen sende!
    bir de sonlara unlem koyarak 'hiz' olayini ironiye dokmusler sanirim*
    sonuc itibariyle daha tamamlanmamis ve eksikleri oldugu gorulmekte olan uygulama; fakat emegi gecenlerin en iyisi olmak icin ugrasacaklarina da eminim hadi bakalim.
  • şu an için plot olarak yalnızca adana'da servis yapan uygulama/hizmet. ancak söylediklerine göre kısa sürede tüm türkiye'ye yayılacaklarmış.

kuryeden aldığım bilgiye göre diğer sipariş sistemlerinden en büyük farkları, restoranlarınkini değil bizzat kendi kuryelerini kullandıkları için çok hızlı olmalarıymış.
  • adana'dan bildiriyorum,
    uygulama süper hızlı, ilk siparişe özel indirim de yapıyor, deneyin, kullanın.
  • istanbul'da kuryelerini görmeye başladım ama app'de bir hareket yok. sanırım tab gıda tüm kuryelerini fiyuu ile giydiriyor?
  • kadıköy'de sık sık kuryelerini görüp merak ettiğim şey.
    ısmi komik, eğlenceli, çizgi film cağrışımı yapıyor.
  • canlı yardımına asla ulaşılamayan, adresime gönderim yaptığını iddia ettikleri bir restorandan sipariş verildiğinde yarım saat bekleyip "gönderim bölgeleri dışında" sebebiyle siparişi iptal eden uygulama. vakit ve nakit olarak kazanç elde etmek istiyorsanız tavsiyem; kampanyalarını sömürün sonra uygulamayı telefonunuzdan kaldırın.
  • bir kaç kere motorlarını gördüm. yemeksepeti hayranı olsam da denemek maksatli bugün de fiyuu'dan sipariş vereyim dedim. girdim uygulamaya 30 dakika'da kapında yazan bi slider var. ordan sipariş verdim. işe güce dalmışım, açlık vurdu bir an. "kaçta vermiştim ben siparişi yarım saat olmadı mı ya?" diyerek siparişe baktım ki 70 dakika olmuş ve iptal edilmiş. benim haberim olmasına gerek yok tabii bundan. ben kimim ki? sildim gitti. herkes allaaemanet.
  • sipariş verdiğinize dair sipariş onay maili bile göndermeyen süper uygulama.

tıpkı yukarıdaki entryler gibi benim siparişim de iptal olmuş ama sormasam haberim olmayacak.

olmamış maalesef.