• akışkanlar mekaniğini henüz görmemiş liseli beyanı..

netekim, lisede adam gibi fizik dersi veren (test usülü, formülleri ezberleterek, işin matematiğini anlatmadan değil, fizik gibi fizik eğitimi veren bir hocanız var idiyse) fizik 2'yi zerre derse girmeden geçersiniz.

tabi bu dediğimin olduğu 20 yıl oldu. şimdi iyice yarak gibi olmuştur o fizik eğitimi.
  • eli öpulecek mühendistir net. d+ ile zar zor gecmiştim
  • bir mal beyanı jeoloji mühendisine laf atmış yukarıda mesleği neymiş acaba da atıp tutuyor böyle ulu orta gel nikiyim adındaki sana özel ders vereyim... ben oluyorum aa ile geçen dokuz eylül mühendislik fakültesi...
  • elektrik elektronik mühendisleri için gayet basit olan bir durum.
  • aa ile geçmesine lafım yok başarıdır ama bu ders baz alınarak hiçbir yere varılmaz.
  • fizik 2 aa fizit 1 aa quantum mekaniği ba
  • b+ ile yaklaştığım grup. hem de ülkenin alanında tanınmış fizikçilerinden olan bir hocamız vardı. parçacık fiziği hocasıydı kendileri.
  • benim o, ayrıca elektromanyetikleri de tokatladım, okulum da taşaklı maşaklı. buralardan hiç bir konuyu şu an kullanmıyorum, güzel genel kültür oluyor.
    kefiyli dersler, çalışın.
  • hey gidi günler, geçtik geçtik de bir sor bakalım şimdi bir işine yarıyor mu diye. hayatta kalmak için fizik 1 yeterliymiş aslında bilemedik sözlük.
  • ba da sayılır mı ?
hesabın var mı? giriş yap