şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son zamanlarda türetilen yeni bir kavram. isminden de anlaşıldığı üzere sadece fiziki temasla gerçekleşen aldatma türü. bu aldatmada iddia edilen yaşanılan ilişkinin sadece cinsellikten ibaret olduğu, bir gecelik ilişki olduğudur, ama fiziksel aldatmaya partneriniz varken başka karşı cinse sulanma,laf atma,dokunma vb. gibi tek ya da birkaç eylemlik şeyler de girer. bunun ne kadarı kabullenilir, ne kadarı edilmez, çiftlerin arasındaki duruma ve çiftlerin davranışlarına bağlı olarak değişir.

  - necla valla anlamadım birden bu kadınla beraber olmuşum!
  + ...
  - seni sadece fiziksel olarak aldattım affet beni ühühüh
  + ...

  (bkz: duygusal aldatma)
 • "sadece fiziksel aldattim, duygusal olarak hep yanindaydim. onunla beraberken hep seni dusundum. ana donen yollari olctum bictim." yalanlarinin cadir diregi. yutan var midir ben bunu merak ediyorum.
 • aldatmayı legal hale getirme çabasıdır. kimi insan türleri bu peynirden türememiş olan uydurmasyonu kabul ederken, kimi insan türleri kafatasının içinde bulunan beyin adı verilmiş organın birazını kullanarak muhalif tavırlarını ortaya koyarak karşı çıkmışlardır.

  peki kim efendim bu kavramı kabul edenler?

  öncelik sevgilisini aldatırken yakalanan kişilerde. adam yada hatun kişi karşıcinsiyle aynı yatakta basılmıştır. gelip de 'yanlış anladın hayatım, biz soğan dikiyorduk' diyemez. ihtiyaçlar hiyerarşisinden yola çıkıp, bunları sana yapamazdım edebiyatıyla son bulan bir nutuk fışkırıverir insanın ağzından. uzak ilişki yaşayanlarda bu duruma daha sık rastlandığı isviçreli bilimadamları tarafından da halka duyrulmuştur. bu şekilde olaya kıvırma yönünden bakan insanları anlarım, arkalarındayım.

  bunların ardından sevgilisini bırakamayan ya da diğer bir tabirle terkedemeyen kişiler gelir ve işte ben bunları hiç anlamam. bunlar, sevgilisinin hala kendisini sevdiğini ama anlık bir hatayla ve beklenmedik bir libido patlamasıyla bunları yaptığını söylerler. biraz trip atar sonra herşeye kaldığı yerden devam ederler.

  yok aga ya! senin kız arkadaşın kokusunu, tenini, dudaklarını, sana özel olması gereken yerlerini başkasıyla paylaşacak ve sonra karşına geçip 'sadece fiziksel aldattım aşkım' diyecek. yok ya! abi sizin anladığınız duygusallık sadece 'seni seviyorum' sözünü duymak ve gerisini hiçe saymaksa, siz çok yanlış anlamışsınız. hatun herifin aletini ağzına alacak, onun altında zevkten çığlıklar atacak, spermlerini yutacak ama duygusal anlamda hala beni seviyor sayılacak. nerede ulan peki bu işin saygısı?

  sanki başıma gelmiş gibi veryansın ettim ama yok tabiki böyle birşey. hiçbir sevgilim de gelmesin zaten karşıma böyle salak saçma bir kavramla. ey siz bu kavrama gerçek anlamıyla inananlar; siktirip gidiniz ve çay söyleyiniz.
 • to legalize pumping other women.

  ingilizce sözlükte anlamı budur.