şükela:  tümü | bugün
 • sade, hızlı, kullanışlı müzik dinleme; klip izleme ortamı..

  eskiden p2p yazılımlarında - ki o zamanlar youtube falan icad edilmemişti - programın gücünü kontrol etmek için iced earth'ün videolarını arardım sayıca oldukça az video klibe, konser görüntüsüne sahip oldukları için..ne kadar çok video çıkarsa program o kadar gözüme girerdi..

  fizy de, iced earth testini başarıyla geçti an itibariyle..arşivi oldukça geniş görünüyor..

  (bkz: and the oscar goes to)
 • böyle süt gibi bembeyaz, üyelik filan istemeyen, bookmark edilesi bir site.

  edit: bana bu entryyi girdiren sebebi ve şu anda sitenin geldiği noktayı düşündükçe gülümsüyorum. nerden nereye!
 • zamaninda sacma sapan uyeliklerden cok cekmis, sarkiya veya klibe ulasmak icin en az birkac kere tiklamaktan iflahi kesilmis, sagda solda heryerdeki reklamlari mecburen gormekten veryansin etmis bir arkadas yapmis galiba. ne diyeyim, adamsin.
 • grafik/kullanılırlık oranı bir orda bi burda olan yeni bitme media-streaming portalı(?).
  grafiksel arayüz rahatsız edici derecede basit fakat kullanışlı(?).

  yıllar sonra gelen edit : tamam mna koym adamlar yıllar içerisinde iyi ilerleme kaydetmişler, ödül kovalıyorlar ne var bunda ? illa aşık olup tapınmamız mı gerekiyordu fizy'ye ? grooveshark'ı daha çok seviyorum. itirazı olan masa altına gelsin..
 • google tarafından satın alınmaya çalışılan internet sitesi.
  http://www.haberler.com/…?utm_source=ana_menu_mouse
 • hakkında bölümünden:
  --- spoiler ---

  web 3.0'a göre dizayn edilmiştir

  --- spoiler ---

  vay anasını sayın seyirciler

  bi de video tuşu varmış. tamam sesleri onlardan almakta ama eğer sadece müzik gelirken videonun tamamı kadar veri yüklenmiyorsa o zaman aşmış bir sitedir, google almakta haklıdır
 • youtube gibi olmayan, kullanıcı yorumları gibi şeyleri şimdilik göremediğimiz, yeni video çılgınlığının adresi.
  ben şimdiye kadar aradığım herşeyi buldum orada.
 • google'ın talip olmasının pek de mümkün olmadığı site.

  youtube vb. sitelerden videoları çekerek ücretsiz dağıtılan jw flv media player ile videoyu oynatan ve küçük bir hileyle video ekranını gizleyen site.

  piyasada youtube'dan video çeken onlarca siteyi görebilirsiniz ve fizy'nin bunlardan hiçbir farkı yoktur.
 • sanki sürekli msn'de online olan ve sorduğunuz her şarkı, her videonun youtube vs. gibi mevcut sitelerdeki linklerini tak diye copypaste yapıveren bi arkadaş gibi. üstelik öle yormuyo da sizi, penceresini açtığınız anda soruyor "ne dinlemek istiyorsun, yazıver". o derece yalın, karşılıksız, beklentisiz (görünüyor). onlarda para kazansınlar tabi, sunulan bi hizmet var ve amme hizmeti değil tabii ki bu. fakat reklam alacaksa da ekşi'nin no kitty'sini örnek alsın mesela.
 • az önce denediğim, denerken de "urfa sıra gecesi de var mı ulan" diye düşündüğüm, sonuçları gördüğümde şaşırdığım, sistemini sonra kavradığım, zekice yapılmış, öncelikle müzik dinleme , sonralıklı video seyretme sitesi. ayrıca minimalistik bir yapıya sahip olması da cezbedici.