şükela:  tümü | bugün
1897 entry daha
  • 4 tl fark için kaç müşteriden olacaklarını hesap ettiler mi acaba. zaten tarifede olduğu için belli bir ücreti fizye öderken, ayrıca para istemek de nedir turkcell. yeni yılda her şeye zam geliyor, biz de arada kaynarız diye mi düşündünüz.
  • türk telekom müzikten iyi olmasına rağmen spotify'ı geçemeyen müzik uygulaması. bu uygulamanın premium uygulamasını sadece turkcell hat kullananlar telefonlarına yükleyebilir. daha önce bu programı telefonuma indirdiğimde türk telekom (eski avea) hat kullandığım için premium uygulamasını telefonuma yüklemem engellendi. daha sonra fizy android uygulamasını bozulduğu için sildim.
  • olay telif olayı falan değil tamamen türkcell'in 4 tl daha cukkalamak için yapmış oldugu bir uygulama gibi geldi. nasıl mi anladım? e aynı şarkıcının aynı albümünde bir şarkıyı dinleyebilirken başka şarkı sözde telif dolayısı ile 30 saniye. yemişim yalanınızı ya efendi gibi biz önce fizy kullanmaya alıştırdık şimdi de söke söke para alıcaz sizden deyin tam olsun. evlada fizy elveda türkcell merhaba spotify merhaba vodafone...
    ülkemizin şirketleri maalesef böyle.
  • twitter'dan sevgili!!! turkcell'e ve çok ayrıcalıklı!!! platinum'a sağlam yardırdım ama işlerine gelmedi sanırım abuk subuk her tweete yanıt vermelerine rağmen oralı bile olmadı dolandırıcılar.

    memlekette her konuda hukuk gukuk olmuş hangi hakkı kimden talep edeceksin ki?
12 entry daha