şükela:  tümü | bugün
 • tümden edit: (bkz: #27910454)

  fizy yoksa da sözlük için hazırladığım, boktan ama 2 yıldır yayında olan bir chrome eklentisi var. onu da galiba benden başka kullanan yoktu, bu yüzden yasal anlamda patlamadı: http://goo.gl/fnx5v

  ---

  fizy'nin web sitesindeki abuk sabuk sorunlardan artık bıktığım için yazdığım program. başka bıkan varsa ... adresinden yükleyip kullanmaya başlayabilir.

  neye benzediğini görmek isteyenler http://prntscr.com/7dl32 adresine bakabilir.

  mac kullanıcıları veya browserdan kullanmak isteyenler ... adresindeki silverlight versiyonunu da kullanabilir.

  edit: dosyaları dropbox dışında host edecek bir yerim mevcut olmamakla birlikte bazı antivirusler dropbox.com'u tehdit olarak algıladığından bazı kişiler yükleyemeyebiliyor. alternatif bir hosting paylaşılması durumunda orayı da bir mirror olarak gösterebilirim.

  edit2: birkaç kişiden gelen istek üzerine local playlist özelliğini de yarın ekliyor olacağım :)

  edit3: gelen birkaç mesaj üzerine birkaç ekleme daha: program her açılışta sizi birkaç saniye bekletip güncelleme kontrolü yapmakta, eğer güncelleme varsa "yükleyeyim mi?" diye sormaktadır. bu sebeple sürekli başlığı takip etmenize gerek olmayacak. aynı zamanda bu yazılım hiçbir ticari amaç gütmemektedir.

  edit4: pazar günümü feda ederek hem program yüklemeyi riskli bulan windows kullanıcılarına hem de mac kullanıcılarına özel bir de silverlight versiyonunu yayınlayacağım.

  edit5: install işlemini microsoft'un otomatik tool'u ile yaptırmaktayım. kaldırmak için denetim masası (control panel) altındaki program ekle kaldır (programs and features) bölümünü kullanabilirsiniz.

  edit6: mac için de kullanılabilir olması amacıyla hazırladığım silverlight versiyonu fazla aceleye geldi. görsel anlamda toparlamalar yarın :)

  edit7: artık ... adresi altından da download edilebilmektedir.

  special thanks: fabrikod.com
 • muhteşem ötesi bir rahatlık sunan program. kaybettiğim fizy ruhunu yeniden kazanmak üzereyim. çok az kaldı. hissediyorum.

  edit: bu da gol değilmiş.
 • gerçekten çok iyi süper mükemmel bir şey.
 • dedirten kalıbıni kullanmamak için beni çok kastıran program.
  ayrıca;

  (bkz: reserved) *
 • norton securty'nin bana; bu dosyayı indiren ilk norton kullanıcılarından birisiniz
  meali;sıkıntı var gibi hacı az bekle biz olayı inceleyelim demeye çalıştığı, bu yüzden şimdilik kurmayı düşünmediğim program.

  kimse kusura bakmasın alınmasın neydüğü belirsiz bir programı pc yi indirmek hele ki böyle bir devirde pek akıl karı değil, bilginize, evet paranoyak bir insanım.
 • zamanında fizy için adobe air aracılığıyla bir masaüstü uygulamasının geliştirilmesinin iyi olacağını söylemiştim. keşke dediğim gibi de yapılsa.

  şu haliyle söz konusu yazılım pek makul görünmedi bana. dikkatli yaklaşılması gereken bir yazılım.
 • güzelce çalışmakta olan minik programcık, pek bi makbule geçti.
 • görür görmez atlayıp download ettiğim program. .net client kurulumu dışında zahmetsiz kuruluyor sayılır. tabi karşınıza çıkan birçok uyarı sizi korkutmuyor değil. önümüzdeki günlerde bilgisayarım patlamaz bişe olmazsa ve ben buradan dile getirmezsem, anlayın ki tertemiz. emek verilmiş, tebrik etmek lazım.
 • mantıken başarılı bir program olmuş. tabi alpha sürüm olduğunu düşünürsek. yine de işini güzel yapıyor basit anlamda. basit ve etkili.

  feedback verelim developera:

  - eline sağlık ancak öncelikle program kendini nereye kurdu ne yaptı bulamadım, bu konuya bir açıklık getirebilir miyiz ki? kısayolu bulabildim sadece başlat menüsünde zar zor, bir desktop imgesi sorusu olabilirdi.

  - tek şarkı çalıyor arama sonucunda, sıradan yenisini çalamıyor, bir sonrakini yani.

  - login olurum da playlistlerime ulaşabilirsem süper olur.

  - programa bir ikon lazım, thumbnail tadında fizy amblemi falan olabilir, başlat menüsünde çirkin duruyor (şımardım)
 • "efferim len" dedirten program