şükela:  tümü | bugün
 • çok güzel renkleri olan, sade ama tarz tasarımlı, hispterların yeni gözdesi bir isveçli çanta markası. ancak bunların kurunu tl'ye çevirince saçmalıyor fiyatları hakikaten. illa kafaya takarsanız bez&muşamba karışımı bu rengarenk çantlara yaklaşık 250 tl'ye sahip olabilirsiniz.

  www.ilovemykanken.com adresinden vereceğiniz siparişlerde türkiye'ye kargo ücretsiz.
 • marka olan kendisi degil 60'li yillardan beri outdoor kiyafetleri ureten fjallraven'dir. kanken ise soz konusu cantanin modelidir.
 • altı ayrı boyu, sayamadığım renk kombinasyonuyla gönlümüzün ve sırtımızın şahı canciş çanta markası. en güzel yanı da artık türkiye'ye de gelmiş olması.

  istanbul'da olup da "gözümle göreyim, elimle seçeyim" diyenler için bey karaköy, vakkorama ve bilstore'larda satışa sunulmuş. ha dersiniz ki "hocam benim işim gücüm var, oturduğum yerden ayrılmayayım, çantam kapıma gelsin" o zaman da kankenist'ten sipariş verebilirsiniz.

  bu aralar gazetelerde dergilerde haberleri çıkmaya başladı, yakında buralar entry, sokaklar kanken dolacak; söylemedi demeyin!
 • yüzbinmilyon kişinin sırtında gördüm bunları, daha denemek bir fırsat olmadı. duyduğum kadarıyla oldukça hafif, neredeyse hissetmeyeceğiniz bir çantaymış ama sincap kadar da küçük. bilgisayar falan taşımak için pek uygun değil sanırım. bu kadar minik çantanın olayı nedir de bu denli pahalı bilmek isterdim doğrusu. bree gibi tamamen geri dönüştürülmüş ürünlerden üretilse ve su geçirmeyeceği kesinlikle söylense hadi anlarım ama gene de boyutu itibariyle tercihim olmazdı. eşşek boylu herschel'e sadece dizüstü bilgisayarı taşımak için para döktük, o da kör kuyudan fazlası değil.

  iki sene aradan sonra gelen edit: başlığın ilk entry'lerinden biriymişim ben meğer. bunu da buraya yazmam doğru olacaktır.
  bu çantayı denedim ve onayladım. hatta klasik modelini kullanmaya da başladım. verdiğiniz tüm parayı kesinlikle hakediyor.
  bree, herschel, jansport, eastpack ve daha başka onlarca çanta kullanmış biriyim ama hiç biri bunun gibi kullanıcı dostu ve rahat değil. hem çantanın kendi hafif, hem de çantanın varlığını sırtınızdayken bile unutuyorsunuz adeta. sırt ağrısına karşı tasarlanmıştır yazıyor etiketinde. başta "ya ne kadar fark edebilir ki yani?" diyorsunuz tüm şüpheciliğinizle ama denediğinizde farkı hissediyorsunuz.
  fermuarları iki yandan neredeyse aşağıya kadar açılıyor, bir şey bulmak için kolumu omzuma kadar çantanın dibine sokmak zorunda da değilim. 2015 başında herschel almıştım, verdiğim paraya yazık diyebiliyorum sadece(herschel'de sırf çantanın ağırlığı başlı başına1 kg).
  türkiye'de yaşayanlar için pahalı olduğunun farkındayım ancak ağır eşya taşımak zorunda olanlar yurtdışına giden birine sipariş edebilirler kesinlikle. hem memnun kalacaklardır, hem de günümüz kuruyla(3,85) hesaplandığında türkiye'deki fiyatından 100 lira daha ucuza geliyor.
 • bu kadar çirkin bir çantanın moda olmasını koyun gibi populer olanın alınması ile açıklanabilir. her minimal şeyin guzel olmadigina en iyi örnek; jansport alınsa daha makul. illa da pahalı olsun deniyorsa herschel supply co veya alite alınabilir. en azından o kadar paraya değer.
 • almanya'da iki kisiden birinin sirtinda bunu görüyorum, neymiş diye baktım, bi sik değilmiş. yapacağı çantayı sikeyim o fiyatlar ne.
 • edinmek istediğim çantalardan biridir.
 • sevgilimin doğum günümde hediye alarak sevindirdiği çantadır.
  evet şu sıralar biraz klişe ama peach pink rengi çok şirin be.
 • isvecce "fjäll räven" dag tilkisi anlamindadir. argo bir kelime olan "kanken" ise tasimak anlamindadir.
 • berlinde bu cantaya sahip olmayan hipsteri dovuyorlarmis soylentisinden olsa gerek herkesin sirtinda gordugumuz canta.