• oraya gidip uçması gerektiğini bile bilmediği canlılar arasında zıkkımlanan mahlukların zeka seviyesinin ölçülüp, üremesini durdurmak şart.
  • 10 ağustos 2019 tarihi itibariyle medyada ve ekşi sözlükte ne durumda olduğuna dair pek bir bilgi dönmeyen ahlâksızlık barındıran işletmedir. ne oldu da hemen vazgeçtiniz ey ahali. flamingolar hala orada ac gözlü biri tarafından esir tutuluyorlar. hem de işkence diyebileceğimiz bir yöntemle.
  • instagram sayfalarinin yorumlari hâlâ fiyat soran, randevu almak isteyen karaktersiz insanlarla dolu. hicbirinin amacinin keyifli vakit gecirmek olmadigimi o kadar iyi biliyorum ki. tek amaclari instastorye malzeme ciksin. bokunuzda bogulun valla ne diyim flamingolar siksin sizi
  • bugün gitme gafletinde bulunduğum güzelim hayvanlara işkence yapan mekan. sırf bunlara para kazandırdım diye kendimden tiksiniyorum.
  • up again.
  • gündemde tutulması gerek. bu belediyeler ne iş yapıyor acaba hiç mi kimse denetlemiyor!
  • valla baştan sona her şey yasal olsa bile ben buraya gitmem arkadaş.

hayvanlar oraya göç etmeye gelmiş. yani, arazi seninse senin misafirin. savunmasız bir misafirin kanadını kesen işletme bana neler yapmaz anasını satayım hayatta gitmem.
  • seo'dan sorumlu arkadaşlar bulması gereken köy. google'da bu başlık 5. sıraya kadar yükselmiş*
  • linç yememek için yazmamıştım ama belki bir iki kişi bilgilenmiş olur.
    böyle göçebe ve egzotik kuşları sergileyen her hayvanat bahçesi (eğer dev bir kafes kurmadılarsa) kanat uçlarındaki aerodinamik açıdan elzem olan 4-5 tüyü keserler. dibinden kesmedikleri için hayvanın canı yanmaz. ama havan birkaç metre bile yükselemez olur.
    çiftliğindeki gölette tuhaf bir tür tavus kuşu besleyen bir arkadaştan duymuştum. tavus kuşları da tam olarak uçmasalar da 2-3 metre yükselip bahçeden kaçabiliyormuş kanat uçları periyodik olarak kırpılmazsa.
    hayvanlara iyi bakıldığı ve bunun iyi denetlendiği sürece ben irili ufaklı hayvanat bahçelerine karşı değilim. zira tüm kuş göllerini ya kurutuyoruz ya havalimanı yapıyoruz...
  • girişte size 100 tl lik bir kart satıyorlar. içeride kasap var orada 100 liralık harcama yapıyorsunuz yeme içme falan.. tek kişiyseniz belki yeter 100 lira yoksa mümkün değil. mesela pirzola’nın kilosu 200 tl. öyle bayılacağınız bir ortam da yok iki üç tane flamingo var başka da bir numarası yok herhangi bir açık alanı olan restorandan farksız.
hesabın var mı? giriş yap