şükela:  tümü | bugün
  • flamingoköy ne? adı ofsayt, flamingo köyü deseler olabilirmiş. az geride antik köy var, sanırım ordan esinlendiler. neyse, gelelim mekana. çatalca'da gökçeali girişinde bir villanın, çiftliğin bahçesinin kahvaltılık mekana dönüştürülmüş hali. 55tl kahvaltı, evet 55. az geride çatalca'da yol kenarları hep kahvaltılık çiftlik yerleri. 30-40 arası değişirken burası 55tl. ne var efendim içeride, girişte sahibinin havuzlu villası sonra ufak bi gölet içinde 10-15 flamingo, etrafta dolaşan 2 siyah kuğu. az ileride sulak bi alanda ördekler çocuklar ekmek filan atıyor bi de 2 deniz bisikleti koymuşlar ücretsiz filan o kadar. yeme içme mekanı işte. girişinde vale otoparkımız var deyip herkes gibi yol kenarına çekiyor, maksat para koparmak. öyle çiğli'deki gibi haberlere çıkan biyer filan beklemeyin.
  • inanılır gibi değil ama cem seymen'in sözleriyle; insanlar gelecek kahvaltı edecek diye gala gölü’nden yakaladıklarıilamingoları tutsak edip, uçamasınlar diye kuyruğunu kesen müessese.

    bu çılgınlık acilen durdurulmalı, kuşlar devlet kurumları tarafından korumaya alınıp sorumluları hakkında gerekli işlem yapılmalı. link
  • orospu çocuğu bir isletme
  • flamingoların göç etmemeleri için kanatlarını kuyruklarını kesen işletme