şükela:  tümü | bugün
  • flash belleklerin dine hizmeti...

kuran.pdf yüklenmiş, düşük hafızalı ve bir ucundan asılabilen flash belleklerin seri üretimini yapan bir firma olsa diyorum. tutar diyorum.
  • din ile teknolojinin kesişim kümesi..

olası saadettin teksoy araştırma konusu...
    "bakalım boyunda kuran.pdf oluyor muymuş, olmuyor muymuş?..."
  • imaj sikintisi ceken musluman dunyanin dort elle sarilmasindan dolayi ucgen seklinde entegre devre (bkz: ic) paketi uretimine neden olabilecek, yeni bir pazarin habercisi cinfikir futurudinstik moda akimi.
  • batiyi takip edebilen inancli insanlarin yapmayi deneyebilecegi eylem.
    ayni sekilde belleklere cesitli dualar konularak duvarlara, yakaya, pacaya, dikiz aynasina da takilabilir.
    bir baska sekilde, nazar_boncugu.jpg dosyasini bellege koyarak yakaniza asar ve batil inanclarinizi bir sonraki boyuta tasiyabilirsiniz.
  • olur, olmaz demiyorum ama herhangi biryere(bilgisayar vs.) bağlanmadan okunamadığı sürece amacına hizmet etmemiş olur. hasılı, ekranlı olursa neden olmasın diyesi geliyor insanın.
  • mp3 playerdan kuran dinlendikten sonra neden olmasın denilen olay .ancak caizliğinin yanı sıra hangi formatta dinlemek caizdir onunta tartışılması gerekir
  • "kuran ziplenmez" gibisinden saçma tartışmaların çıkmasına sebep olabilecek buluş. oluş.
  • aslolan iç huzuru olduğundan bu şekilci eylem' in* nasıl yapıldığı ölnemli değildir. her ne şekilde olursa olsun tamamen mantıksız ve fakat insanın kendi bileceği, huzur bulduğu şekilde yapabileceği, yapması gereken eylemdir.