39 entry daha
  • dilber ay'ın; kuaför koltuğunda başlayıp bir tırın sürücü koltuğuna kadar uzanan macerasının anlatıldığı fantastik bir reklamı yayınlanmıştı ilk olarak. sonra bilmem kaç kere değiştirip durdular onu da.

işte o reklamda; dilber ay kendisine flash indirim kartını soran herkesi doğduğuna pişman ediyordu resmen. finale doğru iyice coşuyordu, ''dilber ay yanlış yapmaz!'' diye atarlanıyordu. ya zaten dilber ay'ı en son yine flash tv'de parmaklıklar arkasında görmüştüm. cezasının kalanını kamu hizmeti olarak tamamlamasına karar vermişler, o da bu reklamı çekmiş herhalde diye düşünmüştüm.

reklamda o kadar aşırı dilber ay yüklemesi vardı ki; sırf şu reklam yüzünden dilber ay insanın rüyasına girer! düşünsene böyle bir minibüste gidiyorsun, arkanda da kocasıyla beraber dilber ay oturuyormuş. kadın, omzuna dokununca para uzatacak zannediyorsun; onun yerine ''bu da bizim herif! flash indirim gartıylan %15 indirimle aldım! biz hep gazıhlanmak zorunda mıyız gardaşım?!'' diyormuş. evlerden ırak!

lan zaten insan paralize oluyor flash tv izlerken. literatüre ''flash tv etkisi'' olarak geçmesi lazım bunun kesinlikle. kumandadaki eski alışkanlığından dolayı flash tv'yi 8. sıraya koyuyorum oldum olası, yanlışlıkla 8'e bastım mı etkisinden kurtulamıyorum. biz hep gazıhlanmak zorunda mıyız gardaşım?!
  • tv izlemeyen beni bile paralize eden bir reklamı vardır.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap