şükela:  tümü | bugün
 • basrolunde jennifer beals diye bir hanimin oynadigi, seksenli yillardan bir klasik.. esas kiz bale okuluna gitmek istemekte, bu sirada gunduzleri kaynak isleriyle ugrasip geceleri erotik danslar etmektedir.. asik olur sonra, olaylar gelisir, film biter.
  what a feeling diye bir sarkisi vardir, irene cara soylemistir.
 • 80'lerin kült filmlerindendir. zamane gençliğinin baya bi gözdesi olmuştur ve hiç bıkmadan sonuna kadar izlerim ne zaman gösterilse. soundtrack'inde 80'leri 80'ler yapan bi sürü sıkı parça vardır. rock steady crew'in sokakta yaptığı bir breakdance şovu var ki o dönemdeki street dance çılgınlığını ateşleyen en önemli hadisedir özellikle burada görmeyenler için mutlaka izleyin derim. tabe bir de jennifer ablamıza da yanığız, hele ayağında nike mach runnerlar ile daha bi hoş oluyo hatun, insanın aşık olası geliyor*. ama geçen gün gördüm son fotosunu çökmüş bayağı. esas oğlan michael nouri'yi geçen 2 sene içinde türk gazetelerinde bayağı gördüm, sosyeteden biriyleydi galiba. filmde en çok dumur olduğum olay ise final sahnesinde jennifer'in yerine dans eden kişinin erkek olmasıydı *. pek anlaşılmıyo ama bu gerçek bişey.
 • tommy boyda chris farleye benzin istasyonunda ilham getiren seksenlerin populer filmi ve soundtracki
 • filmin en saçma sahnelerinden birisinde michael nouri kızdan hoşlandığını bir şekilde belli ediyor ve jennifer'ı tanıyan adam (kimdi hatırlayamadım herneyse) michael'a bir dizi numara söylüyor, michael bunun üzerine "nedir bu telefon numarası mı?" diyor, bilmiyor ki amerikan filmlerinde bütün telefon numaraları 555 ile başlar. diğer adam da şok edici lafı ediyor: "hayır bu kızın sosyal güvenlik numarası, o senin için çalışıyor!"
  buyrun buradan yakın... 11 haneli sosyal güvenlik numaranızı ezberleyen bir tanıdığınız olabilir mi hayatta?
 • hepten uyduruk bir peri masalı olsada adrian lyne ı öne çıkarmış
  gaz film ekolünde yer bulmuş sonrasız olmayan filmcik...
 • son derece gereksiz bir kopek figuru de vardir bu filmde. bir de hanim kizin parasiz pulsuz olup kaynakcilikla dahi istigal etmesine ragmen essek kadar warehouse kilikli bir mekanda yasamasi da goze carpar, sasirtir izleyiciyi. kanimca asil rahatsizlik verici olan basroldeki erkek oyuncunun meymenetsizligi, sevimsizligidir. ayrica bu filmde danslari jennifer beals degil dublorun teki kotarmistir, jennifer rolunu yapmis, maske takip kaynak yapmistir ancak havalarda ucan kacan o degildir.
 • jennifer lopez'in bir klibinde sahnelerini kullanıp jennifer bealsin yerine geçtiği film.
 • deep dish'den guzel bir mix
 • deep dishin olayı bitirdiği mix. (bkz: olayı bitirmek)