şükela:  tümü | bugün soru sor
1 entry daha
  • zamanında okuyup ne olup ne bittiğini merak ettiğim rezalettir. adı rezalet diye açılmadığı için kimsenin dikkatini çekmemiş olacak...
  • rezalet gibi rezalettir modlardan ricamız başlığın düzenlenmesidir.

ayrıca updullah hizmetide verelim
  • bir de üstünde uyumuş mu diye sormadan geçmeyeceğim rezalettir.

peşin edit: hiç küfür çekecek değilim. gülün geçin. adı sanı belli olmayan firmalarda ticaretiniz sonrası sorun çıkınca gelip burda ağlayınca sadece reklam yaptığınızı da bilin.

(bkz: rezalet başlıkları için ayrı sözlük açılsın)
  • ne yazık ki sayısı milyonu geçen bu tür şerefsiz mekanların yaptığı bir şerefsizliktir. bu mekanların tek tek ifşa edilmesi gerekir ki bir daha yaparken iki kere düşünsünler.
  • işçinin 50 lirasına göz diken, adamın götüne koyim.
  • çok afedersiniz ama üretim yapan onlarca yıllık fabrikalarda artık bir gönül bağı olduğu için aylarca maaş alamayan emekçileri anlıyorum da bir barda sizi maaşsız çalışmanıza ne itmektedir ? başka bir mekanda dahi iş bulamayacağınuzı düşünecek kadar vasıfsız değilseniz bu tip emek sömürcülere neden izin veriyorsunuz ?

altı ay maaşını alamayan kız.. bekçi bile maaş alamıyor.. şaka gibi.. maaş alaamdığı işletmeyi koruyan bekçi..

hepsini geçtim siz maaş almadan bu işe giderken bi de cebinizden yol parası veriyorsunuz değil mi ?
  • ankara'nın görece elit bir noktasında yer alması ile şaşırtmıştır daha çok. sakarya caddesi değil ne de olsa.