şükela:  tümü | bugün
 • wendelin van draanen'in ayni isimli romanindan beyaz perdeye aktarilan bir film. basrollerinde '96 dogumlu madeline carroll
  ve '95 dogumlu callan mcauliffe var, yonetmeni rob reiner. izlemesi keyifli, ama suresi oldukca kisa. juli ve bryce arasindaki cocukluk askı cok guzel anlatilmis.

  http://flipped-movie.warnerbros.com/
 • bu yıl içinde izlediğim en güzel filmlerden biri. 1960 larda geçiyor. çocuk oyuncular (callan mcauliffe vemadeline carroll) oldukça başarılılar. özellikle kıza bayıldım. dünyayı algılayış şekline. ilk buluşmada izlenilecek filmler listesine atınız.

  --- spoiler ---
  julie nin bryce 'ın kavun kokan saçlarını koklama girişimi kadar sevimli bişey görmedim.

  --- spoiler ---

  http://www.sheknows.com/…ie-review-flip-for-flipped
 • hayır kavundan tatlı film de, ben izledikten sonra neye ağlıyorsam?

  --- spoiler ---

  filmde hoş ayrıntılar da bulabilirsiniz. kız tarafı oğlan tarafına yemeğe gittiğinde masa başında bryceler tarafından baba otururken, julilerin tarafında juli'nin abilerinden biri oturmaktadır.
  http://cdn.sheknows.com/…s/2010/08/flipped-cast.jpg

  --- spoiler ---
 • julie'nin amcasını gördükten sonra söyledikleri gibiydi film bitimi hislerim.'herşey aynı gibi ama değil',bişeyleri farklılaştırdı sanki,huzur verdi.mutlaka izlenmeli sonra bi daha izlenmeli.
 • ilk aşkı her iki tarafın bakış açısıyla gösteren film. çok güzel. çok cici.
 • romantizm ve masumiyet hissettiren, insana cocuklugunu ve hic acilamadigi cocukluk askini animsatan, hic sikilmadan izlenebilecek keyifli bir film.

  --- spoiler ---

  ayni olaylara hem erkek hem de kadin acisindan bakip, ayni olayin ikisine de farkli seyler ifade edebilecegi cok guzel bir sekilde islenilmis.

  --- spoiler ---
 • uzun zamandır izlediğim en şirin, en komik, en romantik amerikan filmi. ayrıca point of view manyağı bünyemi de ihya etmiştir. bi olay iki insan tarafından bu kadar mı farklı yaşanabilir?... maalesef sıklıkla evet.

  --- spoiler ---

  yalnız "sometimes with people whole could be less" nasıl doğru bir laftır.

  --- spoiler ---
 • hayatın bunca gerginliği arasında insanın içini ferahlatan bir film. aynı zamanda insanların zamanla birbirlerini nasıl farklı görebileceklerinin de bir kanıtı. bence filmde julie'nin duygularının sürekli değişmesi çok tatlı ve gerçek. filmin posteri de bir o kadar güzel. aslında filmde hiç o ağaca beraber oturmadılar. ama en sonunda, bryce'ın julie'ye değer verdiğini göstermek için yaptığı hareketle, evet bir bakıma oturmuş oldular. o manzarayı beraber gördüler.
 • --- spoiler ---

  kimilerimiz soluk, kimilerimiz parlak, kimilerimiz ise ışıl ışıldır. ama çok nadiren rengarenk birisiyle karşılaşırsın ve işte o zaman hiçbir şeyle kıyaslanamaz.

  --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap